Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha valaki megtagad egy vizsgál...

Ha valaki megtagad egy vizsgálatot iskolában (pénisz) valóban csak egy papírt íratnak alá hogy megtagadta? (kíváncsiság)

Figyelt kérdés

Sulimba nincs pénisz vizsgálat,csak most hallottam hogy van ahol igen,nem akartam elhinni,de haverom azt mondta náluk 8.-ban lett volna és összes srác megtagadta csak felírták a kartonra és ezzel le is zárták az egészet.

Meg ezek szerint ha valahol van,máshol nincs akkor nincs mindenkire előírva.


2015. nov. 15. 19:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%

Erről az iskolának kötelessége a szülőt értesiteni .

A doki meg írhat beutalót urológiai szakrendelésre.

Ott aztán mindent tüzetesen megnéznek .

2015. nov. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
18%
Miért tagadták meg?...
2015. nov. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Á,szerintem nincs szakrendelésre utalás,akik monták megtagadták egy sem lett utalva sehova,meg az én sulimba sincs,sok suliba nincs.
2015. nov. 15. 20:02
 4/22 anonim ***** válasza:
18%
Nem igaz. Ki kell mennie a folyosóra és a portás kiveri a fenekét.
2015. nov. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Semmi bajuk nem volt leszögezném,meg nem volt kicsi nekik,de senki sem akarja a péniszét mutogatni.Ennek a nőnek tuti nem,hívjanak férfi szakorvost akkor már.De nem ez a kérdés.
2015. nov. 15. 20:06
 6/22 A kérdező kommentje:
Na megyek,mert jön a szenyázás,pedig csak kérdeztem.Mindegy akiket ismerek ott nem volt ügy belőle,a többség meg nem is hallott erről,szerintük hülyítés.
2015. nov. 15. 20:08
 7/22 anonim ***** válasza:

Szégyenlős egy társulat az biztos .

Még senkinek sem harapták le a pö**ét

2015. nov. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
A haverod jól mondta,csak rárják a papíra hogy nem végezték el,de nem fognak szakrendelésre sem küldeni.És magad is választhatsz dokit ha mégis elvégeztetnéd,akár saját dokidat.
2015. nov. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
31%

De bu,ta vagy,ez nem arról szól hogy bárki attól félne leharapják neki.Ha csak nem beteg vagy aki szereti mutogatni magát,mert ott valami nem oké,akkor a többség nem szívesen veszi elő.


Hiába nyomjuk hogy orvos,nem mindegy milyen orvos,meg rendes,figyelmes vagy nem,ez alapján bármelyik nő mondhatná van fiam láttam ilyet már,így ha a fia haverja náluk alszik nyugodtan bestálhatna ha az fürdik az.Lány gyerekeknél hogy kibuknának hanoda férfi orvos bevonulna azzal húzza már le.

2015. nov. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

A szülő dönthet úgy, hogy a vizsgálatok egy részét vagy egészét a háziorvossal vagy szakorvossal végezteti el. Ezt írásban kell jeleznie, és a vizsgálatok elvégzéséről a szülőnek gondoskodni kell.

A vizsgálat kötelező, még akkor is, ha nem mindenhol tartják be az előírtakat.

2015. nov. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!