Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerdán voltam orvosnál és...

Szerdán voltam orvosnál és kiírt szteroidos krémet a fitymaszűkületre, amit azóta reggel-este használok.Mennyi időnek kell eltelni hogy változást vegyek észre rajta?

Figyelt kérdés
És emelett lehet használni bephanten krémet,mert a száraz a fitymam lehet mellette használni?
jan. 28. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos válaszol. Ott voltál, miért nem kérdezted meg.
jan. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Ha száraz a fitymád, akkor használd a bephantent vastagon és azért óvatosan huzogassad.
jan. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kenöcsök használata mellett még mit csinálsz? (Orvos mondott valami tanácsot?)
jan. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne? Az csak hámosító krém.


Egyébként az orvos biztos adott információt, illetve azt is biztos elmondta, hogy mikor kell visszamenni, vagy mikor kell jelentkezni újra.


Alapvetően 2-3 hét után kezd látványosabb lenni a javulás, de inkább 3 hét. Ha addig nem történik semmi, vagy nem igazán javul, akkor keresd fel az orvost újra.

jan. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legalább 2-3 hétig biztos használni kell. Ha nem javul, akkor irány a doki. Én körülmetélést választottam, ha már a természet így megtréfált.
jan. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha fiatal vagy akkor hatni fog mert még rugalmas a böröd 18 felett már nem fog használni.
febr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!