Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék átvágása után ez...

Fitymafék átvágása után ez normális?

Figyelt kérdés
Pár napja volt átvágva a fitymafékem, mert rövid volt, és zavart. A beavatkozás fájdalom mentes volt 15perc, és utánna sem fájt, viszont 2-3 nap mílűlva észrevettem, ahogy átvágták a fitymafékem alja ott maradt, egy kis csücsökre hajonlító bőrdarab, ami kiáll és elég furcsa, olyan mintha nem a teljes féket vágták volna le, hanem az alján ott hagytak volna egy kis csücsköt... Ez el fog tűnni? Vagy ha megyek kontrollra levágják? Jobb mint volt sokkal de Így nem maradhat az biztos. Valakinek ilyesmi tapasztalata van esetleg?24f.

febr. 8. 22:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Az egy fek darab, magatol nem fog elmulni.

Nem tudom, hogy az orvosod mit szol majd hozza ha reklamalsz, vegulis leszedhette volna simara amikor eloszor nekiesett. Az egeszsegugyi problemat megoldotta, ez mar csak esztetikai kerdes.

De csak kerdezz ra, legfeljebb azt mondja, hogy nem kel vele semmit se csinalni.

febr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem körülmetéléskor vágták át, de az igénytelen sebész nem metszette ki, hanem ott hagyta a csonkot. Nem viccelek srácok, gyakorlatilag szikrát hányt a szemem, mert annyira fájdalmas volt, ha az oda futó ideg hozzáért valamihez. Aztán magamnak félig-meddig beérzéstelenítve lecsippentve leoperáltam, aztán csak elmentem később plasztikai sebészhez is, aki a körülmetélési heggel együtt ezt is kijavította.
febr. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én veszek lidokain krémet, bekenem, gyalukés ráteszem a csücsökre, kalapáccsal csatt hamar megvan nem kell kaszabolni vegulis csak egy darab bőr. Aztán fertőtlenítő és kész ez a terv
febr. 9. 06:10
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

#1-es vagyok.


Kérdező, remélem nem gondolod komolyan, hogy kalapáccsal és gyalukéssel nekiesni a farkadnak az jó ötlet.

Magát a kiálló bőrcsücsköt esetleg le lehetne vágni valami nagyon finom és steril ollóval, de egy rossz mozdulat és mélyebbre mész ott egy ér van ami ha megsérül akkor a plafont is össze fogja vérezni.


Nem tudom, hogy mit mondjak, azért inkább kérdezd meg az orvost aki csinálta, hogy nem akarja-e kijavítani mielőtt házi megoldásokon gondolkodsz, bár ha törődne az ilyesmivel valószínűleg elsőre leszedte volna.

febr. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mindenképp meg fogom kérdezni az orvost hogy mit javasol. Igen, nekem ez csak a legvégső elképzelésem.
febr. 9. 09:30
 6/14 anonim ***** válasza:

Állami ellátásban csináltattad, utána lehet haza menni, vagy pár órát meg ott kell maradni?

Szerintem nem fogják leműteni a kis csücsköt, max magánban.

febr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia, nekem nem volt ilyen problémám viszont ne várj vele sokat mert akkor ugy forr be és csúnya marad. Konzultálni kéne az orvossal , hogy javítsa ki. Remélhetőleg ingyen megcsinálja és nem kell várni több hetet rá.
febr. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Sajnos az átmetszés jött divatba,pedig az egészet le kellene műteni.

Nem gumiból van hogy nyúladjon .


Teljes metélésnél is le kell.Mindig újitanak ezek az orvosok.

febr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mi az atmetszes meg a lemutes, a helyes technikarol itt egy kis rajzfilm:


[link]


Ezen hatarozottan mutatja, hogy az ilyen maradvanyokat le kellene szedni simara mielott a vegen osszevarrjak a sebet.

Igen, korulmetelesnel is jobb teljesen leszedni a fitymafeket is.

febr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9# ennyire simára húzható utána a fityma?
febr. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!