Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék átvágása után ez...

Fitymafék átvágása után ez normális?

Figyelt kérdés
Pár napja volt átvágva a fitymafékem, mert rövid volt, és zavart. A beavatkozás fájdalom mentes volt 15perc, és utánna sem fájt, viszont 2-3 nap mílűlva észrevettem, ahogy átvágták a fitymafékem alja ott maradt, egy kis csücsökre hajonlító bőrdarab, ami kiáll és elég furcsa, olyan mintha nem a teljes féket vágták volna le, hanem az alján ott hagytak volna egy kis csücsköt... Ez el fog tűnni? Vagy ha megyek kontrollra levágják? Jobb mint volt sokkal de Így nem maradhat az biztos. Valakinek ilyesmi tapasztalata van esetleg?24f.

febr. 8. 22:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Teljes fitymafek eltavolitas utan eleg simara lehet huzni, nincs ami alul osszehajtva tartsa hanem a bor egeszen hatramegy.

Ha nem ugy szedik le akkor mindig van ra esely, hogy amit meghagytak az feszulni fog es esetleg ujra beszakad.

febr. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11# Köszönöm, nekem feher a fitymafékem, elvileg, azért mert nincs benne vér,ilyenkor eltávolítsák? Csak néha érzek feszülést. De nem rövid.
febr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#12 Ha feszul es problemat okoz szex kozben akkor le lehet szedetni.
febr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ha hátrahúzod a bőrt teljesen és behajlik a hegye, akkor érdemes megműtetni, 15 perc teljesen fájdalom mentes, először bekenték lidokain krémmel, aztán megvárták amíg elzsibbad, utánna lidokain injekció, aztán elektromos valamivel átvágták lehúzták és összevarrták, semmilyen fájdalmat nem éreztem, most utána sem, 5 nap eltelt, kiesnek a varrások magától 3-3 hét és beforrik teljesen. Ajánlani tudom mindenkinek megéri. Azt bánom hogy előbb nem vettem rá magam erre.
febr. 11. 21:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!