Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymátok merevedés után...

A fitymátok merevedés után visszamegy a makkra magától? Nem zavar titeket, ha kint van a makk pl. a gatyában?

Figyelt kérdés
Nekem félmereven is teljesen kilóg, és nem megy magától vissza a makkra, így gyakran kint van a makkom, még gatyában is. Már nem igazgatom, mert hozzászoktam. Egyébként a fitymám rövid, a makkom 2/3 át fedi csak.

febr. 17. 09:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen


Nem

febr. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem megy vissza és nem is zavar.
febr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig és nem zavar, már én is hozzászoktam.
febr. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%
Ha hosszú fitymámmal nem volt olyan szerencsém, hogy fedetlen legyen a makkom, pedig mindig szerettem volna, de nem tudtam hátul tartani a bőrt. Aztán kb 10 éve körülmetéltettem magam, azóta szabadon van, és nagyon jó így.
febr. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is metelt, es sokal jobb, hogy a makk mindig szabadon van.
febr. 19. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem húzódik hátra magától ha feláll.
febr. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%
Nekem is igazi elefántormányom volt, amíg egy arab doki körül nem metélt vallási okok miatt. Aztán olyan feszesre vágta, hogy ernyedten kevés, míg erekcióban minimális mozgatható bőr maradt.
febr. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
26%
7-es Ezt Magyarországon csinálta? Sok orvos nem tudja, hogy kell jól csinálni feszesre ezért néha olyanra hagyják, hogy lankadtan még félig rálóg a makkra.
febr. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
59%
Nekem le se jön róla merevedéskor. Mielőtt valaki jönne hogy szűkületem van, ne farassza magát, nincs.
márc. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
#8 Egyiptomban.
márc. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!