Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől hullik a hajam ?

Mitől hullik a hajam ?

Figyelt kérdés

Már több éve fenn áll ez nálam de már egyre jobban egyre nagyobb területen ritkul meg a hajam itt

egy kép :


[link]


Ha beletúrok bőven rajta marad a kezemen van hogy 8 szál is .. úgyhogy a napi 100 szál bőven megvan több is... Tudnátok ajánlani valamit ? Hogy hova forduljak stb lehet genetika de ez már kb 4 éve tart . 25 éves fiú vagyok .



febr. 24. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Endokrinológushoz fordulj - a háziorvostól kérj beutalót vagy pedig magán úton. Sokak szerint a fogorvost is meg kell ilyenkor látogatni, van-e góc.

Endokrinológiai okok lehetnek a következők: pajzsmirigy alulműködés, inzulinrezisztencia, alacsony tesztoszteron szint, magas prolaktin szint, egyéb férfi hormon egyensúlytalanságok - a teljesség igénye nélkül.

Tapasztalsz alvási problémákat, fàradékonyságot, szívritmus gondokat, koncentràciós nehézséget, szédelgést, hirtelen éhséget, vagy bàrmi mást?

febr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Túl kemény víz
febr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát állandóan fáradt vagyok lehet a munkám miatt de most is aludtam 12 órát mégis hulla fáradt vagyok. Mást úgy nem veszek észre .
febr. 24. 12:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj háziorvoshoz, akár valami hormonális betegség is lehet.
febr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor ez alapján nagyon gyanús a pajzsmirigy betegség.
febr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
a kép alapján szerintem nem természetes kopaszodás, mert az általában a fejtetőn indul ki, illetve a homlok felett. neked viszont egyenletesen ritkul az egész fejeden
febr. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom kiderült-e már az ok, nálam hosszan hullott, ahányszor beletúrtam számtalan haj maradt a kezemben. Mint kiderült gócos foggyulladás állt a háttérben, ami fájni nem fájt, mert gyökérkezelt fog volt, de állandó gyulladásban tartotta a szervezetem. A fog ki lett húzva, a hajhullás megszűnt.
márc. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!