Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A sperma milyen hatással van...

A sperma milyen hatással van egy férfi szervezetére?

Figyelt kérdés

Youtube-on láttam egy videót ahol egy amerikai mma-s srác arról beszél, hogy ő 2-3 alkalommal kiveri magának minden nap, ezzel ösztökéli a szervezetét a több sperma termelődésre és ezzel a tesztoszteron szintje is nő és a teljesítőképessége is a mindennapokban, főleg a sportban.

Én kísérleteztem ezzel kapcsolatban és én az ellenkezőjét tapasztalom. Naponta 1-2 alkalommal elkezdek maszturbálni és az alkalmanként tart mondjuk 10 percig, de nem élvezek el, simán abbahagyom és ezt megismétlem a második napon is azt érzem, hogy tele vagyok energiával és tettvággyal.

Azért én sem bírom sokáig élvezés nélkül heti 2x a végéig csinálom, de 2-3 napig megtartva ezt a nem élvezés dolgot, úgy hogy rövidebb ideig maszturbálok és ingerlem a szervezetemet ezzel élvezés nélkül mintha aktívabb lennék a mindennapokban.


Ez lehet fura így leírva, de érdekel, hogy ti ezt hogyan tudjátok? Van ennek valamilyen tudományos háttere vagy nektek mi a tapasztalatotok?



márc. 4. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Amit tapasztalsz, jó eséllyel csak placebo. Tudományosan egyelőre nincs alátámasztva, hogy az önmegtartóztatásnak pozitív hatása lenne a szervezetre és az energiaszintedre. Ha ingerled magad, de aztán nem következik be magömlés, attól pedig megfájdulhatnak a heréid.
márc. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Egyszerűen ha nem vered ki több energiád marad! Nem egy nagy ész kell ehhez
márc. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Agyilag is ott kell lenni,akkor majd 2 x elélvezel.
márc. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ha minden nap kiveri,akkor nem lesz elég jó spermiuma, és több sem lesz, annak, hogy megérjen, kell 3-5 nap. Tesztoszteront nem tudom növeli-e.
márc. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A test alkalmazkodik, és ha többször, rendszeresen van ejakuláció, akkor valamennyivel valóban gyorsabban termeli a szervezet, mint abban az esetben ha ritkábban élvez valaki el. Azonban mind a két esetben folyamatosan termeli a szervezet.


A rendszeres önkielégítés/ szex növelheti a tesztoszteron termelését, de elenyésző mértékben, ez nem befolyásolja a sport teljesítményt, és több energiát sem ad.


Az orgazmus a boldogsághormonhoz járul hozzá, ez által pedig képes kis mértékben csökkenteni a stressz szintet a testben.


Kérdező, amit te tapasztalsz, az pont az ellenkezője, mivel nem érsz el orgazmust, így nem energialöket van benned, hanem egyszerű szexuális feszültség. Ezért is van, hogy érzed, hogy el kell már élvezned, végig kell csinálnod, mert a test jelez, hogy fejezd be amit elkezdtél.

márc. 5. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!