Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi történik velem?

Tesoekhoevagod kérdése:

Mi történik velem?

Figyelt kérdés
Nem jol látom a világot, nem is tudom pontosan meg fogalmazni de mintha nem a valóságban lennék, nem képzelek dolgokat nem hallucinálok, csak mintha belülről látnám a világot, ezt tényleg nagyon nehéz leírni. Az is lehet hogy pszichotikus zavar, volt már ilyenem.

márc. 6. 16:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
A leírt tünetek pszichológiai vagy mentális problémákra utalhatnak, mint például pszichotikus zavar. Fontos, hogy fordulj szakemberhez minél hamarabb, hogy megfelelő segítséget kapj és megértsd, mi történik veled.
márc. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1# Szép chatgpt szöveg kösz!
márc. 6. 18:58
 3/12 anonim ***** válasza:

Szeritem én tudom miről beszélsz. Olyan mintha megwzűnne a jelenlegi tudatod és egy teljesen más, új oldalról látod a dolgokat, ami általában rideg, hihetetlen és kiszámíthatatlan, és nehéz feldolgozni és konkrétan összezuhansz.

Nálam ilyesmi szokott lenni, de én sem tudtam jól leírni.


Nálam egyre gyakrabban jönnek elő mostanában ezek, félelmetes néha, hogy milyen idegen lesznek az emberek, a dolgok.


Szeritem menj el pszichológushoz, vagy próbálj visszazökkenni a "valóságba". Nem jó túl sokáig abban az állapotban lenni, mert szó szerint ledarál. Én zenét hallgatok ilyenkor, meg meditálok, meg nyugtatom magam....a fszt...ilyenkor amúgy frontint vagy xanaxot szoktam bevenni és utána kicsit megnyugszom, visszazökkenek, na ilyenkor szoktam zenét hallgatni meg jön ez az öngyugtatás. Sajnos ezek a nyugtatók sem valami jók, mert mélyebbre taszít, de amikor jön ez a krízishelyzet, ilyenkor kb megment.

márc. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó gyógyszer után újra normális lesz minden?
márc. 6. 23:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Aránylag igen.
márc. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez mióta férfiprobléma?
márc. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Senior Séf ***** válasza:
Amiket írsz,az áteresztő bél szindróma tünetei lehetnek. Olvass utána, mielőtt agykurkászhoz fordulsz.
márc. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Gyere le a szerröl
márc. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Drogozol?
márc. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem semmilyen tudatmódosító szert nem
márc. 9. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!