Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sörtől miért van rosszul?

Sörtől miért van rosszul?

Figyelt kérdés
Barátom ma elment egy kis kocsmába meginni 3 csapolt sört, 4cl vodkát es érezte utána, hogy szarul van. Nagyon szédül, rossz a közérzete, gyengének érzi magát. Azt mondta olyan mintha a vérnyomása esett volna le. 2 órája mostmár így van es nem jobb. Lehet tettek valamit az italába? Máskor nem fordult vele elő ilyen

márc. 9. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem szed gyógyszert véletlenül?
márc. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyébként 3 csapolt sör, 4cl vodkától lehet én is beszédülnék, pedig szoktam azért hébe hóba inni :D
márc. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Éhgyomorra simán.

Egy hely van a városunkban (kisváros) ott senki nem iszik töményet, mert mindenki rosszul van utána. Ott biztos pancsolnak a piával.

márc. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ettől már be lehet rúgni.
márc. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem bírja az alkoholt, vagy a pulzusa magas.
márc. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ő bírja az italt, többtől sem érzi rosszul a magát, azért furcsálljuk. Ha meg is érzi az akoholt akkor sem így… Gyógyszert nem szed. Azóta is így van. Elég kába, sztem tuti tettek neki valamit be neki
márc. 9. 17:31
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Vagy tolt valamit mellé, amit nem mond el neked, vagy nem ennyit ivott.

A csajoknak szoktak az italába nem tenni dolgokat, egy kiütött pasival nem sokat lehetne kezdeni. Szóval ezt az elméleted szerintem mosd el is felejtheted

márc. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy valami nagyon olcsó, kommersz vodka volt a minőségi üvegbe töltve.
márc. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem a sörtől van rosszul a mai kínálatot ismerve.
márc. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 xp ali ***** válasza:
7: a pasikat nem megizélni szokták (általában), hanem kirabolni. Velem is megtörtént már egyetemi bulin. És azon a bulin több ismim is így járt. Én mikor kezdtem rosszul lenni szokatlanul kevés italtól, akkor mindenemet odaadtam az egyik szobatársamnak, aki hazavitte. Emlékszem is, hogy körbeálltak ismeretlenek, hogy majd segítenek. Mikor mondtam, hogy nincs nálam érték, hirtelen nem akartak már segíteni, eltakarodtak.
ápr. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!