Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Melyik a legjobb izzadás és...

Melyik a legjobb izzadás és szag gátló stift?

Figyelt kérdés

Serdülőként old spicet használtam, de egy 4-5 éve azt tapasztaltam, hogy nem segít. Hamar büdös lettem, nem igazán hatott.

Váltottam axe és dove fehér stiftre, ezerszer jobbak voltak, főleg a dove, viszont egy pár hónapja megint érzem, hogy nem használ.


Fürdésnél alapos vagyok, a hónalj rész sokszor marad ragacsosan, tapadósan száraz, ha csak tusfürdőt használok, gondolom nehezen mosható le a stift anyaga, ezért hasznàlok fürdőszivacsot is és szappant is, ami nagyon jól tisztít. Néha arctisztítóval és vattával is megtörlöm a hónom alját, úgy érzem, ez is hasznos.

Szőrzetem nincs, vagy minimális, elektromos borotvàval nullásra nyírom heti egyszer.


Nagyon szeretek adni rá, hogy ne legyen semmilyen kellemetlen szagom, még jobb lenne, ha izzadásfolt sem lenne, de rengeteg vizet iszom, így izzadok is rendesen, hason, hàton is, így az lényegében nem is fontos, de a szag zavar.


Nem mozgok mostanában sokat, gondoltam arra is, hogy nem izzadok elegendően, felgyülemlettek a károsanyagok, stb.


A lényeg, és a kérdésem is arra vonatkozik, hogy szerintetek melyik a leghatásosabb stift vagy izzadàsgátló?

A sprayk szerintem nagyon gyengék, stiftet szerettem eddig, mást nem próbáltam.


márc. 20. 01:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Kerüld az alkoholos stiftet, mert erjesztő és büdös izzadság szagot áraszt, hiába fürdés után használod. Azon belül ízlés dolga, hogy milyen illatot viselsz el.
márc. 20. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet ezt ki kéne vizsgálni, hogy mitől van ennyire szagos izzadásod. Amúgy neken évek óta old spice, mivel ez a legjobb a piacon.
márc. 20. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi. Nekem a Rexona termékek váltak be tartósan.
márc. 20. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az old spice egyáltalán nem vált be,a nívea sokkal inkább,de az ilyen 24,48 órákat minden esetben felejtsük el. Fizikai munkánál max fél nap.
márc. 20. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Borotalco
márc. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!