Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hátrahúzott fityma. 20/F (?)

Hátrahúzott fityma. 20/F (?)

Figyelt kérdés

Sziasztok, 20 éves Srac vagyok és meg tetszett más haverjaimon hogy hátra van húzva a fitymájuk, mondogatták az előnyeit meg hogy nem kellett sokat macerazni hogy hatul maradjon, és kíváncsi lennék más férfiakra is hogy nekik be-e vált es hogy milyen teknikákat végeztek el ami be is vállt nekik. (Nekem nem nagy a fitymám, lankadtan kb félig takarja be a makkomat, és állva pont hogy a makkom alatt végződik).

Masodik kérdés- Ha esetleg be vállik hogy hátul marad a fityma, igaz az hogy a makkod mérete picit meg nől és hogy gyakorlatok után a fitymafék meg nyúllik es teljesen le fogod tudni tólni a fityma bőrt a farok torzséré legalább a feléig?

Koszonom szépen elorre is.



márc. 24. 16:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
8-as es 9-es: milyen elonyet tapasztaltatok?
márc. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
88%

Nem rossz a hátrahúzva tartott fityma, feltéve ha állandóan így tartod. Nekem apám tanította anno, és egy percig nem bántam meg, hogy mindig így volt a fitymám, nem zavart egyáltalán a szabadon tartás. Az utóbbi időben mióta kolis vagyok, azt tapasztalom, hogy nem vagyok egyedül ezzel, többen rákérdeztek mi a jó ebben, és nem ritka. Csajok azt mondták szebb így a dákó, és hogy ne húzzam rá azt kérték. Régen se szégyelltem, hogy ilyen az enyém, de jó tudni, hogy a jobb verzió van nekem.

F21

márc. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
12-es mi a jo benne?
márc. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
93%
Mindig tiszta a farkam, nincs szaga, jobban néz ki, jobb érzés hogy így van. Tovább bírom a szexet, és félelmetesen jó ha szopnak.
márc. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
78%

Ha rendszeresen megmosod amugy is tiszta, szagtalan. A szopas igy is felelmetesen jo tud lenni. Nem tudom miert lenne jobb hatrahuzottan szoktatott faroknak. Az lehet, hogy jobban birod a szexet mivel megvastagszik a bor a makkon.


En is most kiserletezem ezzel, egyelore csak annyi, hogy folyamatosan izgatja a makkom az alsom.

márc. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is izgatja az alsó, de nem akarom egyből feladni. Tetszik h nincs rajta a fityma, olyan férfias érzés
márc. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
90%

Buliba szoktunk úgy menni h hátrahúzott fitymával van a gatyában. Kanosabb vagyok igy és tánc közben is izgató, csajok értékelik, főleg ha egyéjszakas jön utána, mert a szerszám nagyon kemény egy ilyen este után. Néha másnap is így hagyom, nem árt a makkomnak.

Egyszer voltam egy milffel, ő tanácsolta, hogy próbáljam ki, azóta rengetegszer hordtam igy. Elsőre fura volt, nehezen maradt a helyén, mostmeg gond nélkül mintha ez lenne a természetes helyzet.

24F

márc. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alapból olyan,hogy lankadtan fedi a fityma,éppen,hogy csak,de amikor merev,akkor kb a feléig magától hátramegy. Ha lankadt és hátrahúzom úgy is marad,viszont akkor sokkal érzékenyebb,könnyebben feláll.Bizonyára tudat alatt is izgat,mert észrevetten,hogy ha hátra van húzva és levetkőzök mások előtt,pl. közös zuhanyzó,akkor szinte azonnal merevedni kezd. Ha nincs hátrahúzva,akkor meg nem .
márc. 29. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Az én technikám elég egyszerű, de beigazítom szorosan és ott marad elég jól. Ha nem mozgok akkor folyamatosan.
ápr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Én is beigazitva tudom csak csinalni.

Reggel megcsinalom, este zuhanynal meg ujra. Koszoni szepen jol van, nem olyan nehez hozzaszokni, haverok is csinaljak es nekik is allandoan hatra van huzodva. Nincs hatranya csak elonye, tiszta erzete van.

ápr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!