Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hátrahúzott fityma. 20/F (?)

Hátrahúzott fityma. 20/F (?)

Figyelt kérdés

Sziasztok, 20 éves Srac vagyok és meg tetszett más haverjaimon hogy hátra van húzva a fitymájuk, mondogatták az előnyeit meg hogy nem kellett sokat macerazni hogy hatul maradjon, és kíváncsi lennék más férfiakra is hogy nekik be-e vált es hogy milyen teknikákat végeztek el ami be is vállt nekik. (Nekem nem nagy a fitymám, lankadtan kb félig takarja be a makkomat, és állva pont hogy a makkom alatt végződik).

Masodik kérdés- Ha esetleg be vállik hogy hátul marad a fityma, igaz az hogy a makkod mérete picit meg nől és hogy gyakorlatok után a fitymafék meg nyúllik es teljesen le fogod tudni tólni a fityma bőrt a farok torzséré legalább a feléig?

Koszonom szépen elorre is.



márc. 24. 16:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy beigazitjatok?
ápr. 10. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Azt h a makk pereméhez igazítom a bőrt, és gyakorlatilag az tartja meg. Igy biztosan nem csúszik rá, és hátrahúzva marad. Boxerben lefele rakom bele az is segít, de persze van olyan szerencsés akinek nem kell ezeket csinálni, mert alapból kint a makkja bármit csinalna.
ápr. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Most is így hordod?
ápr. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 15 éves korom óta állandóan hátra húzva van


19F

máj. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
24-es, miert?
máj. 8. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!