Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mivel kezelhetném le magam,...

Mivel kezelhetném le magam, ha a bnőmnek fertőzése volt?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen fertőzés?
2010. okt. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bakteriális fertőzés hüvelyben.
2010. okt. 26. 22:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Amennyiben már túl van rajta, neked már nem lesz semmilyen fertőzésed, legalábbis tőle biztosan nem.
2010. okt. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász írhat fel tablettát neked is. Attól, hogy a barátnőd most nem fertőzött, attól te még lehetsz az (tünet nélkül) és visszafertőzheted!
2010. okt. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, már túl van rajta, de nem vagyok benne biztos hogy nem kaptam tőle el ugyanis egy ilyet mikor észrevesz az ember már lehet hogy rég átadta nekem és én meg vissza fogom fertőzni. Gyógyszert már kaptunk rá, de nem tudom hogy az az egy tabletta elég lesz-e, és hogy attól a nemi szervemen nincs e továbbra is olyan amit visszaadhatok neki, mert ugye ez csak belső kezelés volt, és nem tudom külsőt mit alkalmazzak?
2010. okt. 27. 09:11
 6/9 anonim ***** válasza:

Keress fel egy orvost, ha nem vagy biztos benne.

Ha te is megkaptad pontosan azt a kezelést, amit a barátnőd, akkor viszont szerintem nincs komoly ok az aggodalomra.

2010. okt. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Esetleg kenegesd 2-3 napig Canestennel, ha úgy gondolod, hogy a tabletta kevés.
2010. okt. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenki mindenütt a Canasten ajánlja. Nem jó mindenre. Kezeltessétek ki magatokat. Addig óvszer.
2010. okt. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem jó mindenre, de mivel tablettát kapott, így ezt javasoltam, mert nem bízik a gyógyszerben.
2010. okt. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!