Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan lehet valakinek kaki...

Hogyan lehet valakinek kaki szagú a testszaga?

Figyelt kérdés
ápr. 11. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Konkrétumokat! Fiatal, öreg?
ápr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%
WC-pucoló 😀 Egyébként talán nem rég volt a mosdóban és átjárta a szag.
ápr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Fiatal, jól kereső ember.
ápr. 11. 13:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen betegség.
ápr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen??
ápr. 11. 14:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy valami szarszagu aftershave, szarszagu szivart sziv, esetleg egy honapos alsonemut hord, ami eleg valoszerutlen, ha nem csoves.
ápr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem a testszaga az. Igazából a drágább, minőségibb férfi parfümökbe teszik bele az ámbrát és a pézsmát, ez először egy érezhetetlen fejillatot eredményez, pár perccel később viszont jól érezhető ennek a két illatnak a szaga, tipikusan széklet, én inkább állattrágyának érzékelem, nagyon büdös számomra, szó szerint mintha odaszartak volna.

Sajnos az összes minőségibb és kevésbé minőségibb férfi parfümbe beleteszik, konkrétan én csak pár parfümről tudom, hogy nincs benne....még.

Lehet ezt érzed nem? Kérdezd meg mit használ.

ápr. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Néhány nagyon drága parfümnek valóban hajléktalanszaga van, de a legtöbb jó illatú. Én értem, miről beszél a kérdező, nekem is volt több ilyen ismerősöm.
ápr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy szarba lépett az utcán
ápr. 13. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!