Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Aranyér probléma, hemorid...

Aranyér probléma, hemorid kenőcsöt és reparon kenőcsöt egyszerre?

Figyelt kérdés
Van mindegyikből itthon,évente néhányszor előjön.Egyik alkalommal reparon kenőcsöt másik alkalommal hemoridot vettem,mindkettőből maradt, baj ha egyszerre használom?Gondoltam hátha úgy hatásosabb..

2017. márc. 2. 00:54
 1/1 anonim válasza:
Én azt javaslom, hogy egyet használj és ne egyszerre kettőt. Igazából egyénfüggő, hogy kinek melyik kenőcs a jó. A két kenőcs hatóanyaga teljesen más. A Reparon elölt e-coli baktériumot tartalmaz, míg a Hemorid prokaint illetve egyéb mást. A Hemorid mivel kámfort, mentolt is tartalmaz, így az elején picit bizsergős, de többek között ezért is van benne ez a kenőcsben, de szerintem ez nem vészes annyira. Na, meg ha már használtad, akkor tudod is, hogy ez ilyen. Arra mindenképp figyelj, hogy a szavatossági idő lejártát követően, ugyanúgy, mint a többi gyógyszernél, ezeket a kenőcsöket sem szabad használni. A patikákban található használt/lejárt szavatosságú gyógyszerek gyűjtőkonténerébe kell dobni. Jobbulást kívánok!
2017. márc. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!