Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon csunya most a peniszem...

Nagyon csunya most a peniszem mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
5 napja van hogy teljesen korulmeteltek. Nagyon feldagadt meg a feknel jonnek szet a varratok gatyalehuzas kozben ki is huztam egyet. Ez normalis?
ápr. 12. 18:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
11%
Nekem Isten adta van nem miskároltak körbe.
ápr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
A duzzanat 5 nap után még normális. A varratokról beszélj a téged műtő orvossal! Ő tudja megítélni, van-e teendő,
ápr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban vehetsz Steri-Stripet, azzal segíthetsz, hogy ne nyíljon szét a seb.
ápr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
40%
Az a nem normális, hogy metélteted magad meg, hogy az orvosodat nem kérdezed meg, mégis mi honnan tudnánk ezt? El kellett mondania mi várható.
ápr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%

Mivel 5 napja volt a műtét, ezért hamarosan kontrollra mész és meg fogja mondani az orvos, hogy mi a teendő. Nekem 3 hete volt fitymafék műtétem, és még mindig benne van jónéhány fonál, bár már elkezdtek kipotyogni és a csomók is felbomlottak. Két hét után ez már normális, 5 nap után nem. De biztos vagyok benne, hogy neked is elmondták, hogy ha szétnyílik a seb, vagy gond van a varrattal, akkor azonnal vissza kell menni soron kívül. Az, hogy csúnya és duzzadt a bőr, az természetes. Majd meggyógyul. Egy hete még én is azt néztem, hogy ez lehet, hogy rosszabb, mint volt, de már alakul a helyzet, ahogy gyógyul a seb, egyre szebb és jobb lesz. Ahogy én látom, pár hét múlva már szexelhetek. Neked lehet, hogy lesz az 2 hónap is.


#4-nek meg nem kellene úgy ítélkeznie, hogy fogalma sincs arról, amiről véleményt mond. Ezer oka lehet a körülmetélésnek is, akár még a cukorbetegség is. Bárki kerülhet olyan helyzetbe, hogy nincs választási lehetősége. De ha csak szimplán nem akar kínlódni szex közben a fitymaszűkülettel, már az is pont elég indok.

ápr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
5 lehet, hogy valódi oka volt persze, de elég nagy divat a metélkedés
ápr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
#5:De nem írta le mi miatt volt, akkor jogosan gondolhatom ezt. Majd megkérdezi az orvosát,de azért elég hihetetlen a sztori, mert ahogy te is írod, kontroll esedékes nemsokára, illetve el kell mondania az orvosnak, hogy mik fordulhatnak elő, mikor kell rosszra gondolni, soron kívül vizitre menni, mi a teendő, stb., ezt egy beteg nem tudhatja.
ápr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
Ha divatból csináltatta meg, az is szíve joga. A lényeg, hogy az orvos elmondta mi a teendő és tuti, hogy nem volt közte az, hogy a gyakorikérdéseken kérdezze meg.
ápr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
25%

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__..


Nem bántásból, de ha lehet, akkor ne írj már ki naponta kérdést ezzel kapcsolatban.

Ha ennyire csúnya, és kiszakadt egy varrat, akkor szépen fogod magad, bemész az ügyeletre és elmondod hogy mi a panaszod. Az orvos meg majd eldönti, hogy a kiszakadt varrattal kell-e kezdeni valamit vagy sem. Ha igen, akkor valószínűleg átküld a sürgősségire, ahol majd a sebész megoldja a gondot, illetve ha túlságosan gyulladt vagy bármi fertőzés gyanúja fennáll, akkor kezelni fogják. Ne a gyakori kérdéseken várj már megoldást, hanem mondjuk légy annyira felnőtt, hogy a kezedbe veszed a dolgokat és felmérések egy tetves orvost

ápr. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Azt hittem ez az oldal arra van hogy ha kell fel orankent kerdezhetek es segitenek de ugy tunik tevedtem. Megint bemutatkoztak a Magyarok. Hajra Magyarorszag xd
ápr. 12. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!