Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon csunya most a peniszem...

Nagyon csunya most a peniszem mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
5 napja van hogy teljesen korulmeteltek. Nagyon feldagadt meg a feknel jonnek szet a varratok gatyalehuzas kozben ki is huztam egyet. Ez normalis?
ápr. 12. 18:02
1 2
 11/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
63%
Kérdezhetsz, csak erre itt nem lehet válaszolni és, ha többször írod ki, attól még nem lesz jobb neked. Azért ne kérdezz addig, amíg nem azt a választ kapod amit szeretnél. Menj el a sebészetre és kérdezd meg mit tegyél, de ezt is írta már valaki, nem értem, hogy miért szenvedsz inkább?
ápr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Beszeltem az orvossal azt mondta hogy semmi gond nincs menjek vissza hozza szerdan es megnezi. Nem verzett akkor amikor lehuztam a boxert nem is fajt annyira. Szoval szerintem nincs gond de szerintem ertheto hogy miert aggodok ennyire
ápr. 12. 20:38
 13/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
De bakker, akkor miért kérdezed itt? Nem is értem.
ápr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az oldal azért van hogy kérdezzünk, de nem azonnali orvosi segítségnyújtásra és nem a lelked ápolására van.


Be van dagadva? Igen. Kiszakadt a varrat? Igen.

Teendő? Elmenni orvoshoz ha szükségesnek ítéled meg.

Te mit teszel? Naponta kérdezel minket ugyanarról.


Az előző kérdésednél is normálisan le lett írva válaszban minden, tanácsot is kaptál. Ennél a kerdesednél is, de lovagolsz rajta tovább. Értjük hogy téged foglalkoztat a kérdés, és idegesít a dolog, de nem itt fogod tudni megoldani, remélem ezzel tisztában vagy.

ápr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A feldagadas az szokasos, es meg hetekig dagadt lesz.

5 nap utan kieset varrat az tul korai, ellenben semmit nem fognak vele csinalni, majd begyogyul.

ápr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyelőre kíméld. Az alhasi területen lassan gyógyulnak a sebek, majd ha 50 nap múlva is probléma van, akkor lehet panaszkodni.
ápr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!