Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfiak, nektek tényleg...

Férfiak, nektek tényleg ennyire nehezen indul meg és fáj a pisi?

Figyelt kérdés

A filmes wc jelenetekben a férfiak egy évig szenvednek aközött, hogy beérnek és elkezdenek pisilni, képeket vágnak miközben várják, hogy megindul a pisi, utána nagyokat nyögnek mintha fájna.


Ez tényleg így van?


Nőként csak ráülök a wc-re és már jön is, maximum akkor sóhajtok fel ha nagyon sokáig tartogattam, de fájni nem fáj.


Férfiak, nektek tényleg ennyire nehezen indul meg és fájdalmas a pisilés?


ápr. 15. 14:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én még egyik filmben sem láttam ilyen wc-s jeleneteket!!! Nem is értem honnan jött, hogy a férfiaknak fáj a pisilés... ez nettó hülyeség amit itt előadtál!
ápr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A Halálsoron c. fimben betegség miatt fáj a pisilés Tom Hanksnek.
ápr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Annyiban fáj, mint amennyire a szexjelent közbeni nyögések is a fájdalom miatt vannak.


Elképzelhető, de inkább mindkét esetben a "megkönnyebbülésnek" "adnak hangot".

ápr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én sem értem, hogy honnan szedted.


Olyan van, hogy nezehen indul meg, de általában ez parodizálás arra, hogy piszoár mellett vannak akiknek tényleg nehezen indul meg, mert szorongani kezd.


Amit max látsz, hogy megkönnyebbül, mert ha nagyon sokáig kell tartani, akkor egy mini orgazmusként éli meg a test, hogy végre kiengeded a fáradt olajat.

ápr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy fáj nekik. Az amire gondolsz, az a "nyögés" szintén sóhajtás akar lenni a megkönnyebbüléstől, amit te is írtál, amit érzel, ha sokáig tartogatod.
ápr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Akkor a férfi is olyan hogy beáll a wc elé és már jön is neki a pisi?
ápr. 15. 14:29
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó esetben igen.
ápr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus kérdező, oké, hogy nő vagy, de azért az agyad amúgy azért van, hogy használd. Azért ennyi logikád lehetne, hogy nem vonyítunk fájdalmunkban minden vizeléskor, és nem állunk negyed órákat a piszoár előtt mire jönni kezd.
ápr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8, jóvanna, nem jártam meg férfi wcben csak fura volt a filmekben azt hittem a való életben is ilyen. :D
ápr. 15. 14:34
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
9. De milyen filmekben láttál ilyet??? Mert én egyikben sem.
ápr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!