Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A férfiak nem törlik pisi...

A férfiak nem törlik pisi után a cuccot papírral? Ilyet ne is várjak el tőle?

Figyelt kérdés
Hát szóval én mosom a párom alsóit mióta itt lakik nálam, és mindegyik színes ki van fakulva elől, a fehér alsói meg besárgultak... elég undi, havonta újakat kéne neki vennem vagy mit csináljak?
2015. júl. 30. 21:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Pfuj, az én párom megtörli pisilés után, de sokan csak lerázzák.
2015. júl. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sajna ez ugy mukodik, hogy ha meg meg is toroljuk (en meg szoktam ha van ra lehetoseg) nehany csepp a csoben maradhat, plane ha eppen merevebb allapotban van. Aztan kesobb kiszivarog. A zaroizom joval fentebb van, ezert utana mar nehez kontrollalni hogy minden kijojjon az utolso cseppig.
2015. júl. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
:) Én is letörlöm, de sokan nem.
2015. júl. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
16%

Nem.

És illik a fékcsíkos fehérneműket kidobni, ha már a főző prg nem segít. Havonta egy új alsógatya 3-500 Ft. De gondolom ifonhat, meg samsung tudálékos lapát az van, arra futja. :)

2015. júl. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

nem törlöm, de semmi baja a gatyáimnak.

22/f

2015. júl. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%
Az még hagyján, hogy nem törli le. Viszont sokan a kezüket sem mossák meg pisi után. A nemiszervét fogdossa, utána meg a kaját a hűtőben.
2015. júl. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Párom sem törli (előtte sose tudtam, hogy ez kérdés lehet :D), de nincs semmi baja az alsógatyáinak. Amúgy minden nap másikat vesz fel, szóval nincs is ideje besárgulnia.
2015. júl. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

"tudálékos lapát"


Lopom ezt a szöveget, nyomtam érte egy zöldet.


Ontopik: én jobban szerettem nemcsak megtörölni, de meg is mosni utána. Sajnos ez vécécsészénél kivitelezhetetlen, meg különben is kényelmesebb mosdókagylóba vizelni, ha pénisze van az embernek. Bár tudom, hogy sokak számára visszataszító a mosdókagylóba vizelés, de sajnos a megfelelő higiéniát máshogy nehezen lehetne biztosítani. Számomra legalábbis nem eléggé higiénikus, ha csak papírral törlöm meg.


(Mindez fokozottan igaz a székletürítésre, azután még fontosabbnak érzem utána az alvázmosást. Sajnos bidé nincs a lakásomban, ezért kissé körülményesen, a mosdónál vagy a kádnál tudom megoldani.)

2015. júl. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
;) lopjad csak, van még bőven ott ahonnan ez jött.
2015. júl. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"sokan a kezüket sem mossák meg pisi után."


https://www.youtube.com/watch?v=vXcNuW2tS50

2015. júl. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!