Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk/férfiak! Nektek milyen...

Fiúk/férfiak! Nektek milyen érzés pisilni, amikor már nagyon kell?

Figyelt kérdés
Utána, mikor már pisilhettek, inkább szép lassan csurogva engeditek ki vagy nagy erővel sugárban mint a tömlőből?

2018. márc. 26. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Az ilyen fiatal kori szexuális kíváncsiságot kiéled majd a pároddal, ha lesz szerintem :) Sok sikert hozzá
2018. márc. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
48%
Aaaztaaaa jóó életbe!! :D :D :D
2018. márc. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
85%
Olyan mint amikor egy lufi már a szakadás végén van után meg mikor kiszakad a gát
2018. márc. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
az én barátomnak,ha nagyon kell,akkor nagy erővel nyomja és jön ki neki mint a tömlőből.
2018. márc. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nagyon jó érzés pisilni amikor már nagyon kell!Megkönnyebbülés!Érdekesebb ha a nadrágba megy :D
2018. ápr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Thillmin válasza:
83%
Alapvetően hasonló lehet az élmény, mint a nőknek. Talán annyiban más nekünk, hogy egy kicsit lehet érezni a folyadéknyomást a húgyjáratban, meg a péniszünk csúcsában is érezzük valahogy a távozó folyadéksugarat. Természetesen elég jó érzés. Én énekelni is szoktam ilyenkor: Pisálni jóóó! Pisálni király! Pisál itt mindenki... (ezen a ponton ált. kifogyok az ihletből)
2018. ápr. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Amigossperanto válasza:
Főleg amiután megittunk 1,5 liter vizet milyen jó érzés. Az a legjobb amikor kezd ez a nagy belsőnyomás enyhülni. Nálam volt úgy, hogy annyira kellett menni a wcre, hogy 45 másodpercig jött megállás nélkül. Már súrolta az orgazmus határát, annyira jó érzés volt.
2021. ápr. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!