Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Császtok egy 17 éves sác...

Császtok egy 17 éves sác vagyok és a bal oldali herém nagyob mint a jobb de szemel láthatoan sokal nagyob majdnem duplája nagy baj vagy normális?

Figyelt kérdés
És ha meg vizsgálom akkor a bal herémnél mint ha ijen puháb rész nél ijen fojadék burok lenne a herémen nem fáj nem viszket semmi má igy van 3 éve és kezdek fosni hogy mi lehet az oka vagy ez normális?
2010. okt. 27. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem gyorsan húzz el orvoshoz. Mondjuk az urológiára. Majd ha a doki azt mondja, hogy ez így rendben van és téged ezzel együtt kell szeretni, akkor ok. Az esélye azonban annak is megvan, hogy ne legyen alaptalan a fosásod.

HajDoktor

2010. okt. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csá! Miután kiolvastad a magyar hejesírás szabájait, húzz el az urológushoz, és írasd ki magadat műtétre, mert hidrokelét feltételezel a fojadék alapján, a fojadékot pedig le kő csapolni, amit csak műtéttel lehet. De azér ne fossál, mert a műtét kibírható, és ha nem operáltatod meg hanem még vársz vele, akkó majd valóban lesz okod fosni... menőmanó.
2010. okt. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
sziasztok bocsi a helyes írási hibák ért de rossz a billentyűzetem és ki hagy néha :/ akkor szerintem el is megyek orvoshoz de szeretnék segítséget kérni hogy be megyek és mit mondjak és stb ... még nem nagyon voltam ilyen helyzetben és nem tudom mit kell tenni köszönőm előre is a segítségeteket
2010. okt. 28. 17:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Elmész az urologushoz, és ugyanezt elmondod neki is, amit fent a kérdésben meg a kifejtésben leírtál.

Hány éves vagy, hogy így nincs önbizalmad, és fogalmazásod? (...gondolom az l és az y gombok azért működnek a j helyett is egyes szavaknál...)

2010. okt. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szijja az a baj hogy a billentyűzetem is ki hagy + dikleksziás vok :/
2010. okt. 29. 16:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Na és hány éves vagy??
2010. okt. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!