Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Srácok ez micsoda?

Srácok ez micsoda?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 24 éves vagyok.

A mai napon wc közben észrevettem egy pici vért, illetve egy ideje érzek egy csomót a végbelem mellett jobbra kb pár centire. (Ez aranyér lehet) Elmentem letusolni, és csináltam róla egy képet. Egy aranyér így néz ki? Olyan mintha valami ki akarna onnan bújni... (Előtte kívülről olyan volt mint egy pattanás, nem is nagyon érdekelt, de most valószínűleg törlésnél lejött a teteje.. mi a bánat ez?!)

Bocsi a képért de nagyon be vagyok tojva és akinek van gyomra kérem nézzen rá (nincs benne semmi olyan rész)


[link]


Aggódnom kell? Szerintem egy aranyér nem így néz ki. (Tudom hogy van nekem amúgy, egy ilyen csomó régebben is volt belül, viszont kb 1 hét alatt eltűnt) Meg persze az tűnt fel, hogy nem pont a végbelemnél van, hanem mellette.



ápr. 18. 19:20
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Ui: nem igazán fáj... Fürdés közben amikor hozzáértem még mintha picit viszketett is volna.. inkább picit irrtál amikor összeér a bőrömmel mondjuk
ápr. 18. 19:25
 2/31 anonim ***** válasza:
Ez nem aranyér, az az ánusz táján jelentkezik. Ez inkább valami szőrtüszővel kapcsolatos, talán szőrtüsző gyulladás ?
ápr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Aranyer az kozvetlenul a vegbelnyilason/mellett/rajta/benne van.

Ez nem aranyer , valami pattanas, szortuszo gyulladas. Ne basztasd . Vegyel salicilsavat a patikaba azzal kenegesd, leszarad.

Ha kifakad magatol akkor jo. De te ne piszkald.

ápr. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Nem ez nem szőrtüsző gyulladás... Belül is érzem a csomót. Jóideje. Régen is volt egy ilyen, akkor visszament. Ez nem csak egy külső dolog szerintem. A végbélnyílás mellett kb 2 centire lehet ez.
ápr. 18. 19:30
 5/31 A kérdező kommentje:
Sokszor amikor nehezebben wcztem nagyobb volt a csomó, most nem annyira nagy mint akkor.
ápr. 18. 19:31
 6/31 A kérdező kommentje:
Nemrég is amikor töröltem kb egy mogyoró nagyságú csomó lehetett. Ez nem lehet semmi komolyabb? Mondjuk kizáródó aranyér vagy ilyesmi?
ápr. 18. 19:36
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Haziorvosnak mutatni esetleg?
ápr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Az lesz! Holnap tudom megmutatni
ápr. 18. 19:45
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem aranyér, aranyér nem nől csak úgy összevissza a bőrön. 🙄 nem lehet furunkulus? Nézd meg képeken a neten.
ápr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Hát.. lehetséges utolsó. Azt írják, hogy nagyobb csomó is lehet, az megmagyarázná, hogy miért éreztem csomót is. Az a furcsa, hogy már 1-2 hete észlelem.. ilyen hosszas lenne a lefolyás?
ápr. 18. 20:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!