Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Srácok ez micsoda?

Srácok ez micsoda?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 24 éves vagyok.

A mai napon wc közben észrevettem egy pici vért, illetve egy ideje érzek egy csomót a végbelem mellett jobbra kb pár centire. (Ez aranyér lehet) Elmentem letusolni, és csináltam róla egy képet. Egy aranyér így néz ki? Olyan mintha valami ki akarna onnan bújni... (Előtte kívülről olyan volt mint egy pattanás, nem is nagyon érdekelt, de most valószínűleg törlésnél lejött a teteje.. mi a bánat ez?!)

Bocsi a képért de nagyon be vagyok tojva és akinek van gyomra kérem nézzen rá (nincs benne semmi olyan rész)


[link]


Aggódnom kell? Szerintem egy aranyér nem így néz ki. (Tudom hogy van nekem amúgy, egy ilyen csomó régebben is volt belül, viszont kb 1 hét alatt eltűnt) Meg persze az tűnt fel, hogy nem pont a végbelemnél van, hanem mellette.



ápr. 18. 19:20
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Normális, hogy egy pati így viselkedik? Orvosi "kezelés" illetve egy kenőcs után így néz ki 🫤

[link]

ápr. 19. 19:57
 22/31 A kérdező kommentje:
Olyan mintha valami jönne ki belőle...
ápr. 19. 20:06
 23/31 A kérdező kommentje:
Mármint nem kellett volna először beérnie?
ápr. 19. 21:11
 24/31 anonim ***** válasza:
Ha már jön valami belőle, akkor valszeg beérett, és jó lenne segíteni a kiürülést. Néha elég, ha a közepében levő szőrszálat steril csipesszel kihúzzuk. Ha nem tudsz hozzáférni, menj el a sebészetre, nehogy elfertőződjön.
ápr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Nem... Semmi.. csak mindig egy pici vér van a tetején. Bactroban-t irt fel az orvos, azzal kenegetem
ápr. 21. 17:55
 26/31 A kérdező kommentje:
Ezzel bőrgyógyászatra vagy sebészetre kell menni? Ha azonnal sebészet, akkor tudni fogják hogy miez, nem küldenek át a bőrgyógyászatra? Még oké ha csak begyulladt szőr de baromi szar helyen van és a wczést nagyon megnehezíti..
ápr. 21. 17:56
 27/31 anonim ***** válasza:

Oda menj, ahol előbb fogadnak. Sebészetre nálunk sem időpont, sem beutaló nem kell, bőrgyógyászatra több hónapot lell várni.

Kenegessed, de rossz helyen van, és ha nem javul menj vele valamelyik orvoshoz.

ápr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

[link]

Mostani felállás, ez már kifakadás a köbön kb..

ápr. 21. 18:27
 29/31 A kérdező kommentje:
Mintha tűnne el a bőröm de tényleg 😅
ápr. 21. 18:28
 30/31 A kérdező kommentje:
Abba se vagyok biztos hogy ebbe már a külsőleg alkalmazandó kenőcsöt bele lehet -e kenni..
ápr. 21. 18:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!