Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Srácok ez micsoda?

Srácok ez micsoda?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 24 éves vagyok.

A mai napon wc közben észrevettem egy pici vért, illetve egy ideje érzek egy csomót a végbelem mellett jobbra kb pár centire. (Ez aranyér lehet) Elmentem letusolni, és csináltam róla egy képet. Egy aranyér így néz ki? Olyan mintha valami ki akarna onnan bújni... (Előtte kívülről olyan volt mint egy pattanás, nem is nagyon érdekelt, de most valószínűleg törlésnél lejött a teteje.. mi a bánat ez?!)

Bocsi a képért de nagyon be vagyok tojva és akinek van gyomra kérem nézzen rá (nincs benne semmi olyan rész)


[link]


Aggódnom kell? Szerintem egy aranyér nem így néz ki. (Tudom hogy van nekem amúgy, egy ilyen csomó régebben is volt belül, viszont kb 1 hét alatt eltűnt) Meg persze az tűnt fel, hogy nem pont a végbelemnél van, hanem mellette.



ápr. 18. 19:20
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Igen. És ez elég veszélyes tud lenni, nem szabad kinyomni.

Ha fej környékén van, agyi trombózist is okozhat.

Durva. Úgy hogy ne piszkáld.

Ettől függetlenül megmutathatod orvosnak, de én ahogy megláttam a képet, ez jutott eszembe.

ápr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Szóval erre nincs "gyógymód"? Hagyni kell hogy eltűnjön?
ápr. 18. 21:19
 13/31 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom hogy igen. De ha más nem olvass utána te is.

A lényeg hogy ne nyomkodd vagy ilyesmi.

ápr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál. Azt mondta hogy csak pattanás valahogy lekezelte és adott rá krémet... Én nem igazán értettem mert ilyen pattanást még nem láttam. De nyilván hiszek neki és kicsit megkönnyebbültem
ápr. 19. 12:04
 15/31 anonim ***** válasza:
Örülök. Látod nem is volt olyan nagy baj. :) Amúgy nyugodtan hidd el neki, mert ő az orvos, biztos látott már ilyet, egy pattanás is durván be tud gyulladni.
ápr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek azért.. valamiért még mindig nem nyugodtam meg, remêlem nem kezelt félre.
ápr. 19. 12:22
 17/31 A kérdező kommentje:

Gondolatban már elképzeltem hogy a sebészeten ülök és éppen vágják fel 😂 sajnos ilyen vagyok. Bár mondta, hogy jobb hogy korábban jöttem, mert lett volna az az idő amikor már sebészetre kellett volna menni.

Puszi mindenkinek, ment a pozitív :)

ápr. 19. 12:24
 18/31 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj, biztos el fog múlni.:) Szép napot!
ápr. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
begyülladt szőrtüsző
ápr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Én is pattanást mondtam volna. Mivel nekem régóta vannak pattanások itt-ott, így sokfélét láttam már és bizony tud ilyen is lenni.


Nekem egyszer a fülemben volt, olyan érzés volt mint a középfülgyulladás, mentem is orvoshoz és mondja hogy nem lát semmi bajt. Aztán pár nap múlva jöttem rá hogy pattanás.


Alattomos tud lenni és irtóra tud fájni.

ápr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!