Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem szokott reggeli merevedése...

Nem szokott reggeli merevedésem lenni. Gond lehet?

Figyelt kérdés

Már 40 múltam, de 18 évesen sem volt. Évente talán kétszer.

Ennek ellenére éltem/élek szexuális életet, de igaz sosem voltam túl aktív ezen a területen.


máj. 23. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Erdemes hormonvizsgálatra elmenni. Alacsony tesztoszteron miatt alacsony lehet a libidó.
máj. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A reggeli merevedés nem kötelező dolog, azért ezt már itt is jópár alkalommal leírtuk.


Ha alapvetően nincs gond a merevedéssel, akkor nincs sem szervi, sem pedig hormonális probléma.

máj. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az attól is függ mikor kelsz, az alvás melyik fázisában
máj. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ahogy előttem is írták, nem feltétlen muszáj reggel állnia, lehetséges, hogy éjszaka vagy hajnalban van Neked, amikor alszol és nem veszed észre. Nekem vegyes, mikor van. Előfordul, hogy éjszaka, és ha felébredek, akkor érzem, hogy kemény, van, hogy reggel, teljesen változó.


46/F

jún. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!