Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymám le van tapadva. Mit...

A fitymám le van tapadva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
nem merek szolni a szuleimnek de mar 13 eves vagyok kb 3 4 mm van letapadva?A neten az orvosok azt irjak hogy 3 eves korig ezt kell korrigalni.MIt tegyek?
2010. okt. 29. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem is 12éves koromba le volt tapadva egy kicsit jobb oldalt, de egyszer csak mikor ún. 'felhúztam' erőteljesebben teljesen fájdalommentesen visszaállt rendes helyzetbe (mondhatnám hogy felszakadt, de nem szakadt mert nem fájt). de vigyázz mert rosszul is elsülhet ha magadnak próbálod, pl úgy felszakad hogy vérzik is stb. szólj szüleidnek szerintem inkább, mert 17-18éves korodba bánni fogod hogy nem szóltál. és mosd rendesen!! ez az egyetlen szabály+
2010. okt. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szeritem is probáld meg pár szor huzogatni lazan :D

és eniy ha , sikerül megustad

netel ne foglkoz :Dnéha hazudk

2010. okt. 30. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát igazuk van,néha ha lassan,óvatosan húzogatod akkor lazzulni fog a bőr és mindig kicsit jobban tudod és többet hátrahúzni.Próbáld ezt ki,fürdéskor,de orvosnak is megmutathatod,általában ők egy erősebb rántással helyre tudják hozzni,vagy krémet is adhat,de erős rántogatást nem ajánlom én se.Urológia,vagy háziorvos inkább.Tomi
2010. okt. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vigyázz, ha orvoshoz mész, akkor egy letapadás vagy egy pici szűkület meg rövid fék miatt is simán nekiállnak egy teljes körülmetélésnek, ha hagyod, nagyon óvatos legyél!!!!!!!

Nekem tavaly megcsinálták és azóta egyre rosszabb minden :(

2010. nov. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mennyire van letapadva ill mennyire bírod hátrahúzni a fitymát a sulidoki nem szokta megnézni vagy te nem hagyod neki
2010. nov. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem otthon szólj róla és menjetek el urologushoz,nem kell hozzá beutaló és elég diszkréten megy a dolog.Van egy paraván amögött vizsgál meg és más nem is lát,ha akarod,akkor paravánon kívül vagy akár belül is megvárhat a kísérőd.Szólhatsz akár a gyerekorvosodnak is róla,de ő biztos ide irányítana.A 3-4 mm még nem olyan vészes,de jobb ha mielőbb elmész orvoshoz,vagy sikerült már kicsit lazzítanod a fitymádon?Általában egy apróbemetszés,vagy orvos általi hátrarántás elég szokott lenni.Szóval történt azóta valami változás?
2010. nov. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!