Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 éves vagyok és le van...

14 éves vagyok és le van tapadva kicsit a fitymám a makkomra?

Figyelt kérdés
Na szóval nem rég vettem észre, jöttem rá hogy egy kicsit, 1-3 mm kb... szóval pont nem tudom teljesen felhuzni 1-2 mm kéne és az le van tapadva... mit csináljak ? nem jön föl magától ? valamien házi praktikák ? vagy urulógus ? oda meg félek elmenni még azért kissebb vagyok de szüleimnek se akarok szólni... valaki segitsen... ha nem voltam érthető szólj :)
2010. máj. 18. 21:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Pedig itt az a megoldás, hogy szólsz a szüleidnek, pl édesapádnak. Nem szégyen a dolog. A szégyen az, hogy szégyelled ezt előttük.
2010. máj. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
áá banyeg nekem volt iylen, kvára le volt tapadva, el mentünk doktorhoz, az lerángatta, fájt mint állat, aztán meg napkoig kellet vele valami szart csinálni mert fájt, de am az is elég ha minden fürdéskor hátrahuzod hogy egy kcisit feszüljön, szerintem 1-2 hét alatt vissza jönne.
2010. máj. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Kort és nemet irjatok lécci
2010. máj. 18. 21:38
 4/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok, 33/L
2010. máj. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ezt kisbarátom fitymaszükületnek hívják. Az esetek nagy részében majd magától (értsd: magadtól) helyreáll az élet rendje, ki százalékban egy nagyon kis műtétre van szükség.


Keress valamilyen babaolajat és próbáld finoman hátrébb húzni. Sajnos fájdalom nélkül nem fog menni, de előbb-utóbb sikerülhet, hidd el.

F/40

2010. máj. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az első vagyok: ezt nézd meg, nem bánod meg.


[link]

2010. máj. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Fürdéskor kicsit húzogasd és lazzulni fog,ha 2-3 héten belül nincs változás akkor szólj az apukádnak.
2010. máj. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%

Ez nagyon para videó, NEM csak körülmetéléssel lehet a fitymaszűkületet gyógyítani, az nem is gyógyítás, hiszen levágják a törött végtagot így, nem pedig összeforr.

A szűkület mértékétől függően lehet tágítani, bemetszéssel lazítani, fitymaplasztikát csinálni, hogy megmaradjon a védő bőrréteg, ami nem viccből nőtt oda... végső esetben létezik a részleges metélés, amikor vágnak ugyan, de csak a beszűkült részt.

Ez nagyon rossz videó

2010. máj. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi de megpróbáltam fürdéskor hátrahuzni és már egy kicsit lejjebb is jött... Mondom nem kéne sokat csak még kb 3mm-t :) Szóval szerintem lesz javulás! Szóval köszi a válaszokat.
2010. máj. 20. 17:14
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
De akkor is ha lejön, utána kell "arra való kenőccsel kenegetni, külömbn visszanőhet! Mert nem állhatsz a zuhany alatt egész nap, és tisztítgatod/mosakodsz
2010. máj. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!