Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hímvesszőhöz fitymafék körül...

Hímvesszőhöz fitymafék körül leginkább hozzá van tapadva a fitymám. Mi a megoldás? Vagy nem probléma? 19F

Figyelt kérdés
Körülötte látszik hogy kötődik hímvesszőhöz a fityma, rögtön a makk alatt. Hátrahúzni hátratudom fitymát, mereven épphogy makk alá megy de az a rövid fitymaféktől van sz.tem, kicsit húzza magával a péniszemet a fék mereven.
2010. okt. 4. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Így megy a szex? Nem fáj közben?
2010. okt. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs még szexuális életem de nagyon közel vagyok hozzá, azért is kérdezem. Hallottam kamilla teás dologrol és rántani utána egyet hogy elváljon...
2010. okt. 4. 19:41
 3/4 blex válasza:
90%

Az ilyen letapadós-fitymafékes dolgokat nem műteni szokták? (kicsit átvágják, aztán kész) Mert elvileg rendesen tud vérezni..

Nekem volt valami ilyesmi műtétem régebben, csak már nem emlékszem, hogy pontosan hogy szólt. :)

2010. okt. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én átestem ilyen műtéten.Érzéstelenítés volt, nem altattak.Egyáltalán nem fájt.S nem is volt kellemetlen,Utána egy ideig nem volt szabad szexelni a gyógyulás biztosítása miatt.Talán két hétig.Már nem emlékszem.Semmi fájdalom nem volt.Sem műtét közben,sem pedeig utána.
2010. okt. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!