Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csajok, Pasik: A bőr és...

Csajok, Pasik: A bőr és nemibeteg gondozónál voltatok már? Kellemetlen letolni a gatyát? Problám ez:

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Én 24 éves pasi vagyok.


Itt olvashatjátok, hogy milyen egyszerűbb gombásodásom van a lágyékom hajlatában. Tehát a heréim és a combom között. Szóval, aki erre kiváncsi, az előtte ezt a kérdést olvassa el:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..


Szóval ezen dolgok miatt gondoltam, hogy elmegyek bőrgyógyászhoz. Ők biztosan, hogy már 1000 szer láttak letolt gatyájú pasit a rendelőben. Nekik nem lenne kellemetlen, de nekem igen, mert még nem voltam sokszor szexuális kapcsolatban, és nem is vetem le a gatyámat mindenki előtt.


Ha merevedésem lesz, akkor ... nem is merek belegondolni.


Szóval elmegyek mindenképp, mert az egészség legfontosabb.

Itt most a véleményetekre lennék kiváncsi, hogy ti hogyan estetek át ilyenen?, mi a véleményetek?



Előre is köszönöm a segítségeket, véleményeket !


Üdv.,


2010. okt. 30. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem kell skeráznod, egyáltalán nem cinkes. Annyi ilyet láttak már a dokik és immunisak rá. Csak neked, mint nem "gyakorlott" betegnek kellemetlen.

Ha merevedéstől parázol, akkor menj pasi orvoshoz, aki mondjuk idős is. Tuti nem fog rá felállni. :)


Különben Pesten a Mária utcában van egy nemibeteg gondozó, ami azért jó, mert a külföldiek is oda mennek kivizsgálásra és elvegyülhetsz. Nem tudom konkrétan, hogy miért kell odamenniük, de csomó néger, román, meg kínai ember van ott.

2010. okt. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi az első választ !


Esetleg Szegeden tudtok ilyesmi helyet, ahol férfi orvos van a bőr és nemibeteg gondozóban?

2010. okt. 30. 11:06
 3/8 A kérdező kommentje:

Azt is leírhatjátok légyszives, hogy fiu/lány vagytok,és hánt évesek? :)

köszi

2010. okt. 30. 11:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem kellemetlen. Napi több százat látnak, emlékezni sem fognak rád. Ez olyan mint egy sofőrnek a többi autó, vagy a kőművesnek a tégla. Nem is emlékszik egyesével mindegyikre.

De gondolj arra is, hogy ez a természetes, nem pedig a civilizáció által kreált ruha. Fürdeni is ruha nélkül fürdik az ember, meg egy csomó más is úgy megy csak, nincs ezzel semmi gond.

2010. okt. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jó, oké, most én is problémásnak tartom ezt, de csak azért, mert nem tudom, hogy mit csinálom, ha nő lesz az orvos, és nekem merevedésem lesz.

Elsősorban nem is azért lenne merevedésem, mert mondjuk ő csinos, hanem azért, mert pusztán egy nő van előttem, és én vetkőzöm, nekem ekkor alapból a szex jut eszembe.



Persze, ha 80 éves nő lenne az orvos, akkor biztosan nem lenne ilyen problémám. :)


De azért inkább mennék egy 30-40 közötti orvoshoz, mert ők jobban értenek hozzá.


köszi

2010. okt. 30. 11:18
 6/8 anonim válasza:
Ne parázz, nekem is volt ilyen gondom mint neked... én nyugodt szíve mutattam meg a bőrgyógyásznak sőt én először az orovosomnak majd ő küldött el a bőrgyógyászhoz egyátalán nem cinkes, meg akkor ne told le az egész alsó gatyádat csak feljebb húzod hogy lássa a hajlataidat onnan ő már úgy is tudja mi kellene rá...
2010. okt. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
amúgy 17 éves fiú voltam ...
2010. okt. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na persze, az orvosnál merevedésed lesz

hát hogyne

sok mindentől félhetsz, de ettől nem kell

2010. nov. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!