Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaletapadásom van?

Fitymaletapadásom van?

Figyelt kérdés

Na szóval tudom hogy több 1000 kérdés van de egyik se volt olyan mint nálam.

Amikor még óvodás voltam akkor emlékszem hogy anyuval bementünk a gyermekorvoshoz és felfektettek egy "asztalra" és a doki meg tépte a makkomról a bőrt le. Amikor (szerintem) sikerült neki akkor borzasztóan fájt. Azóta is véraláfutásos a péniszem :S Akkor még azt mondták a szüleim hogy este fürdésnél húzogassam én is a bőrt... hát csináltam is, és amikor nekem is (sikerült) akkor borzasztóan elkezdett fájni és azonnal visszahúztam a bőrt mert úgy nem fájt. 2-3 napig még a pisilés is csípett, majd utána megint ugyanez volt a helyzet hogy ha lehúztam a bőrt egyáltalán nem fájt. Most ez mi lehet? azóta nem is csinálom ezt mert borzasztóan fájdalmas :S


2010. nov. 5. 23:01
 1/9 A kérdező kommentje:
amúgy 15/f
2010. nov. 5. 23:05
 2/9 anonim ***** válasza:
az lehet. Mikor lehúzod akkor kend be krémmel, pl bepanthennel. Ált fürdés után és akkor éjszakára ápolja
2010. nov. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hali!


_ Azért nem csináltad a húzogatást, mert a makkod (alapból) annyira érzékeny, hogyha szabadon van, akkor fáj, vagy...

_ azért nem mert úgy glod akkor megsérült a fitymád, és azóta nem mered csinálni, esetleg le7 ez mindkettő?


_ A családból vki tud arról, hogy visszatért ez a probléma?

_ Jelenleg mekkora a fitymád? Rövidebb/Hosszabb a makkod végénél? Mennyivel?

_ Kérlek, húzd hátra most a fitymád. Meddig megy le?

_ Figyeld meg a makkod színét, ill. tiszta kézzel érintsd meg. Színre milyen? Ha nem érsz hozzá ill. utána ha hozzáérsz, melyiknél mit érzel?

_ A féked nem rövid?

_ Eddig mivel próbáltál javítani a helyzeteden?

_ Sulidoki sem húzta hátra azóta?

_ Most félsz? (Ha igen... mik a félelmeid?)


Nyugi Pajtás! Segítünk. :-)

Csak FEL A FEJJEL! Ok? ;-)


Üdv: EE

2010. nov. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

-Nem fáj ha szabadon van.

-Nem szóltam senkinek inkább. Próbálok rájönni a ti segítségetekkel mi lenne a probléma :)

-Nyugalmi állapotban takarja, ha viszont felágaskodik akkor szembe nézve vele kilátszik a makkom :D

-Nyugalmi állapotban teljesen hátra tudom húzni, nem fáj. De ha áll mint karó a földbe akkor nem tudom teljesen hátra húzni a fitymafék miatt.

-Hozzáértem, semmi változás, nem fáj. Színe kb ilyen. [link]

-Nem tom hogy a fékem rövid-e vagy sem :D

-Fürdésnél nem huzigálom csak alaposan megmosom.

-Sulidoki se buzerálta, csak olyasmit hallottam hogy a doktornőnek mondta halkan h tapad.

-Én csak régen féltem a horror filmektől :D de már az is elmúlt :D

2010. nov. 5. 23:37
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor sztem, ahogy leírtad, a fék miatt nem megy teljesen hátra. ennek ellenére húzigáld fürdés közben! Ha gyullad, akkor kamillázd be, esetleg kend be Phlogosam kenőccsel, vagy Phenylbutazon is jó rá ha minden igaz.


Ha rövid a fék, és zavar, fáj,... és amiatt nem jön hátra a fitymád teljesen,... akkor az sztem nem letapadás, és azt egy néhány perces ambuláns beavatkozással átvágják, majd összevarrják... Ezt hívják fékátvágásnak.

Szólj apudnak, és menjetek el az urológushoz. Akár ott a helyszínen át is vághatja a fékedet, ha akarjátok, ezt követően csak kamillázni majd krémezni kell a fentiek vmelyikével, esetleg még Neogranormonnal.


Pontosabbat ennél nem le7 mondani a problémádra, mert az, ami a kérdésed kifejtésében szerepel, vmilyen szinten ellentétben áll az előző kommentedben általad elmondottakkal.


Üdv: EE

2010. nov. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és ez a fékátvágás mennyire fájdalmas? :D makkomba adnak érzéstelenítőt?
2010. nov. 6. 20:17
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez sztem baromira nem vicces,... (pláne, hogy a kifejtésben egyetlen mosolygós szmájli nincs, inkább csak S-ses...) ...de amit mondtál, az így van. :-D


Lefekszel, a makkodba kapsz a féked két oldalára egy érzéstelenítő szurit, majd néhány perc múlva zsibbadó érzést fogsz érezni, ekkor a doki szikével át- vagy alávágja, a kantárt, majd összevarrja. CO2-Lézeres verzióval vagy elektromos szikével meg csak leégeti azt' kész is. 10-25 percig eltarthat, ez orvos, és eszköztárfüggő. Utána kapásból hazamehetsz, semmi utóhatása nem lesz, és járni is fogsz tudni. Esetleg sajog egy picit, amint kiment az érzéstelenítő, de ez az egész nem gáz.

Az eljárást fék-átvágásnak/fék-eltávolításnak nevezik, ami nem keverendő a körülmetéléssel, mert ennél az eljárásnál a fitymához nem nyúlnak hozzá.


EE

2010. nov. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem vicces csak én mindenen nevetek :) ha fáj ha nem fáj :D inkább nevetek mint sírok :) amúgy ez hány FT-ba kerül ez a beavatkozás kb?
2010. nov. 6. 21:22
 9/9 anonim ***** válasza:

A kórházban ingyenes (TB-sen).

Magánpraxisban ennek az ára 5-10 ezer Ft-tól felfelé...


EE

2010. nov. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!