Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy herével kisebb a nemi vágy?

Egy herével kisebb a nemi vágy?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy kellemesen átvészelt műtét+kemó után (heretumor) fél herével maradtam. Másfél éve műtöttek, és pár hónapja úgy érzem, hogy jelentősen csökkent a libidóm.

Jobban mondva, kevesebbet gondolok a szexre, nem villanyoz fel annyira, nincs olyan érzésem, hogy de jó lenne szexelni egy jót/kiverni.


Persze, fizikálisan reagálok, tehát ha akció van, izgat a partnerem, stb. akkor minden rendben.


Vajon nagyon lecsökkent a tesztoszteronszintem, vagy csak "öregszem" (27 vagyok).


Üdv


2010. nov. 26. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nem öregszel és nem kellene, hogy számottevően befolyásolja a libidódat, hogy egy heréd van. Én párhuzamosan elmennék ezzel a kérdéssel a háziorvoshoz, de leginkább pszichiáterhez. Lehet, hogy csak tudatalatt megviselt ez az egész (mégiscsak a férfiasságodat érintő dolog), bár te tudod.


Teljes gyógyulást neked! És jóétvágyat a szexhez! :)

2010. nov. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyik sem.A kemótól fáradtabb vagy.Ezt az tudja,aki próbálta.Meg gondolom gyógyszert is kaptál.Én néha annyira fáradt vagyok "ok nélkül" hogy szinte összeesem,és csak aludni vágyok,nem szexelni.
2010. nov. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Teljesen meggyógyultam, a kemó már több, mint egy éve befejeződött. Volt egyszer tesztoszteron mérés, ott az alsó határértéket súroltam fél éve, azt hiszem csináltatok újat.


Üdv!


Ui.: pszichés max csak tudat alatt lehet, mert stabil párkapcsolatban voltam akkor is, és még mindig, és ez nem volt probléma.

2010. nov. 26. 17:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tudat alatt éppen úgy vágysz a szexre mint eddig, de félsz a látványtól ami eléd, illetve partnered elé tárul.
2010. dec. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!