Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Honnan tudni hogy fitymaszükül...

Honnan tudni hogy fitymaszükülete van valakinek vagy csak sima letapadás?

Figyelt kérdés
Az van hogy nem birom hátrahuzni csak a feléig kb.Milyen bajok lehetnek abbol ha nem szolok anyámnak nem nézetem meg orvossal csak úgy annyiba hagyom?
2011. okt. 17. 20:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem észre vehető a különbség a kettő között.


Ha ezekkel a problémákkal küzdesz akkor értelem szerűen nem tudod rendesen hátrahúzni, ergo tisztítani sem tudod rendesen. Azon a részen amit nem tudsz tisztítani megtelepednek a bacik, esetleg begennyesedhet és hasonló csúnya dolgok.

Esetleg ha ezek nem, a szexuális életben biztos nagy problémát fog jelenteni.

Korodat szabad tudnunk?

2011. okt. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
14
2011. okt. 18. 20:43
 3/31 anonim ***** válasza:
97%
Áhhám. Se nyugalmi se merev állapotban nem bírod teljesen hátrahúzni.
2011. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
?
2011. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
nem:S
2011. okt. 18. 21:08
 6/31 A kérdező kommentje:
És a kérdés összefoglalva: van más megoldás az orvoson kivül,hogy ezt csak én tudjam?mert annyira ciki
2011. okt. 18. 21:08
 7/31 A kérdező kommentje:
ja és 9-10 és koromban sem tudtam hátrahuzni csak hát 9-10 éves korban nem sok mindent tud a gyerek a nem dologkrol
2011. okt. 18. 21:09
 8/31 A kérdező kommentje:
Ja és még azt hozáteszem hogy honan tudni hogy letapadás vagy szükület?csak orvos tudja megálapitani?
2011. okt. 18. 21:11
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj nézd meg, ha azért nem jön fel, mert a makkhoz van tapadva a bőr akkor letapadás, ha meg mikor hátra akarod húzni feszül a fitymád és azért nem bírod akkor jó eséllyel szűkület. Ha nyugalmi állapotban sem működik rendesen akkor az már nem az a téma mikor otthoni próbálkozással talán helyre jön. Azt ajánlom vegyél erőt magadon, és állj ezzel a szüleid elé, mert jobb nem lesz csak rosszabb. Elmentek orvoshoz, az tud biztosat mondani. Mellesleg ez szüleid felelőtlensége hogy ilyen helyzetbe kerültél.

Bátorság!

Írd meg a fejleményeket.

2011. okt. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokat akkor ez valoszinüleg szükület...Szerintetek milyen lehetöségeim vannak?(most az ilyen orvosi dolgokra gondolok,milyen műtétek vannak?)

De persze hogy elmondom anyámnak és megyünk orvoshoz nem vitás...

2011. okt. 19. 14:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!