Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A pénisz /makk alján mik azok...

A pénisz /makk alján mik azok a fehér pontok/pöttyök/kiütések?

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 15:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
zsírcsomók,nem kell különösebben foglalkozni vele
2009. jan. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Pontosabban mirigyke megnagyobbodása. Ugyanez tapasztalható a legtöbb ember nyelvén is, a férfiak kb 60%ának a péniszén makk alatt.

Azért vigyázz, mert ha növekednek, váladékoznak, szaporodnak, kellemetlen szagot adnak a pénisznek, akkor gomba. Előfordulhat még akkoris ha a párod amugy nem gombás ott lent.

Egyszer nekem is voltak iylen kis pöttyök, fél évig rajtam voltak (nem változtak), meguntam, bekentem őket Canestennel vastagon, másnap piros lett a bőrom a makkomon, harmadnapra meg elmult minden (visszasimult a bőr, eltüntek pöttyök), pedig nekem is azt mondták csak ártatlan mirigyek. Kitudja szerintem kend be az emíltett krémmel (bajod nemlesz tőle csak 5-6 ora utan most le amit nem szivott be a bőröd és kend ujra).

2009. jan. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Jah és ha nem történik a krémes kezelés után semmi (max 4 napig használd a krémet!) akkor valószinuleg az emltett mirigyekkel van dolgod, azzal semmit nem lehet kezdeni, normális dolog.
2009. jan. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
hát ezt a canesten krémet sokan ajánlották már másütt is, lehet én is kipróbálom mert nekem is vannak a hímvesszőm alján ilyen "pöttyök" de nem változik meg semmi, csak szerintem elég tesznye,...meg ...lenne olyan lány eggyáltalán akinek volna gusztusa ilyen "kiütéses" farokkal szeretkezni? nem beszélve az orális szexről...:S
2009. jan. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
65%
De, ha gombásodás lenne, akkor nem viszketne???
2009. aug. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
88%

Udv


Rengeteg fiunak okoznak problemat a makk tovenel levo feher kis pattanas szeru cuccok, nekem is korulbelul 14 eves korom ota okoztak kellemetlenseget. Hal` istennek egy lany sem vette eszre, de ha rajottek volna, eleg kellemetlen pillanatoknak neztem volna elebe. Sok, magat orvosnak nevezo idiota szerint ezeket nem lehet eltuntetni, es amugy is minek, hisz nem zavarnak senkit. aha, persze...


Evekig probaltam eltuntetni, kerestem megoldast, aztan most vegre megtalaltam. A legbiztonsagosabb, es legjobb modja az eltavolitasuknak a lezeres kezeles. Nem tudtam, hogy Magyarorszagon erre van lehetoseg, igy en kulfoldon, Hollandiaban csinaltattam, mivel ugyis jartam arra, es ott meg viszonylag olcso is (Nagy Britanniaban kb. 1000 font a kezeles, mig Hollandiaban 50 euro a vizsgalat, plusz 250 a kezeles + kenocs).


A beavatkozasrol:


Nem fogok hazudni, voltak kellemetlen reszei:) Kb. 1 honapos varakozasi ido volt, utana reggel kilencre kellett mennem. Az orvosok nagyon kedvesek, bar azert latszik, hogy ez csak egy rutin mutet, tehat bejonnek, lekapjak, azt mire feloltozol mar el is tuntek:) Na mindegy, 9-re odamentem, orvos megnezte, megallapitotta, hogy tenyleg az. Ja, azt hozza kell tennem, hogy nekem aztan tenyleg minden joval meg volt aldva a cuccos, mert meg anyajegy is volt a makkomon ami nem tudom hogy kerult oda. De mindegy, azt mondta a doki, hogy lezerrel azt is el lehet tuntetni es az arban is benne van.


10 perc mulva mar az asztalon fekudtem, a doki, meg egy nover volt bent. Akkor kaptam 3 erzestelenito szurit a makkomba, ami eletem egyik legszornyubb elmenye volt, de 15 mp volt kb az egesz, fel perc mulva pedig mar a doki lezerezett. A mutet kozben abszolut semmit sem lehet erezni, meg is kellett kerdeznem, hogy el kezdte-e mar, erre mondta, hogy epp most fejezi be:D Mondom ok. Mutet kozben nem mertem odanezni, es feltem, hogy milyen latvany fog fogadni utana. Hat nem valami rozsas. A peniszem olyan kicsire osszement, mint meg soha, teljesen szurke volt, a a makkom peremen bedig egy vastag barna csik volt, korulotte par vercsepp. Nover bekente egy kremmel, amit utana nekem is ki kellett valtanom a korhaz gyogyszertaraban.


9-kor erkeztem, kb. 9:40-kor mentem ki a korhazbol, akkor mar vegre "pattanasmentesen". Eletem egyik legboldogabb napja volt:D


Labadozas:


Fajni nem faj utana, maximum ilyen kellemetlen, feszito erzes van kb. 1 hetig. A kremmel 2x kell kenni naponta, furdes utan. Mar a masodik nap oriasit javult a kinezete, viszont utana meg 1 hetig mintha semmi nem tortent volna. Mar mar azon gondolkoztam, hogy felhivom a dokit. Egyebkent a "javulas" ugy tortenik, mintha hamlana a bor rola, tehat kicsit igy le kell dorzsolni az ujjaddal. Kb. 2 es fel, 3 het mulva tunt el ugy nagyjabol, hogy mar lehetett is vele mit kezdeni. Akkor egy lany kezelesbe is vette a kezevel, o se vett eszre semmit, nekem se fajt, bar akkor meg annyira jo se volt:D Na mind1. 4 het utan szinte teljesen meggyogyul, viszont meg 1-2 hetig teljesen varatlanul rajon ez a hamlos dolog, de 6. het utan mar teljesen normalis. Nekem ugye volt anyajegyem is, az kicsit lassabban gyogyult es meg kb. 2 honapig mas szinu volt ott a makkom, de mostanra mar ha akarom se tudom megtalalni hol volt.


Ezt az uzenetet bemasolom nagyjabol az osszes, ezzel foglalkozo forumba, viszont latogatni mar nem fogom oket. Ha meg valakinek van valami kerdese, akkor a feher-potty@hotmail.com -ra irhat. Akinek van kedve es ideje, bemasolhatja ezt az uzenetet mas forumokba is. Mindannyian tudjuk min megy a masik keresztul, segitsunk egymasnak:D


A hollandiai korhaz weboldala:


[link]


Akkor ennyi. Nem kell felni, abszolut megeri azt a minimalis szenvedest.

2009. okt. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
100%
Nem tudja valaki Magyarországon hol lehet ilyen kezelést csináltatni, és mennyibe kerül?
2009. dec. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
9%
TÚÚRÓÓÓ :D:D
2010. máj. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
64%
Rajottem egy hazi megoldasra ezen feher pontok eltuntetesere a makk aljan. Csupan annyi az egesz, hogy napi 3x kell kenni vizes szapannal a makk aljat jo vastagon, es nem szabad ez ido alatt szeretkezni es onkielegitest vegezni mert ingerlodnek igy a pontok es nem tudnak eltunni. Eleinte csipte a szappan nagyon, de folytattam a “kezelest” mert mar 3-4 nap utan kezdtek visszahuzodni. Kb ket het mulva teljesen eltuntek. Idokozben hamlott a makkom mindenhol, nemtom most, hogy ezek a pontok lehamlottak vagy csak simman visszahuzodtak, a lenyeg, hogy mar nincsenek ott. Ja es minden este ajanlott a tusolas es a penisz alapos megmosasa. En ugy csinaltam, hogy reggel szappan, nap kozben szappan, este tus, tus utan szappan jo vastagon es lefekves. Gondoltam megosztom ezt veletek, remelem masnak is fog mukodni.
2010. szept. 23. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
68%

Valószínűleg PPP (Pearly penile papules)

Bővebben itt, képekkel együtt: [link]

2010. dec. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!