Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet az hogy a makkom...

Mitől lehet az hogy a makkom nagyon érzékeny? Voltam lánnyal és amikor benne voltam akkor nem éreztem semmi irritáló érzést de ha maszturbálok akkor irritál nagyon.

Figyelt kérdés
És ha elélvezek utána elmegy a szextől a kedvem nincsen kedvem mégy 1 menetre de 30 perc mulva már van kedvem hozzá ez normális ?
2009. jan. 21. 14:03
 1/1 Kovács Pál válasza:

Hát ami azt illeti a makk egy nagyon érzékeny szerv, a legtöbb közvetlen érintkezés nem is kellemes érzés, kivétel az, amikor be van síkosítva. Például nekem az szokott kellemetlen érzés lenni, amikor az alsógatya hozzáér a csupasz makkhoz, rendkívül irritáló.

Az alkérdésedre pedig a válasz: ez teljesen normális.

A férfiaknál az orgazmus kicsit más kémiai reakciót vált ki, mint a nőknél. Olyan anyagok szabadulnak fel, amik a pénisz lelohadását eredményezik. Viszont kellő izgatás mellett hamar elmúlik. Mindazonáltal kell egy kis idő, mire a férfi újra merev lehet, ezalatt javasolnám, hogy kényeztesd a lányt! (a kezek és a nyelv csodákra képes!)

2009. jan. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!