Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúknál normális, hogy egy...

Fiúknál normális, hogy egy (eyakulációs) sex után fizikailag bekábulnak valamennyire?

Figyelt kérdés

Sportolóüknak tiltott versenyeken, előtte már egy héttel, stb, tudok más helyeket is, ahol teljesíteni kell, de szal fiziológiailag, orvosilag mennyire veszi le az energiáját egy fiúnak, ha elélvez?


Vagy ez nagyon változó?


Csak mert van olyan srác, aki azt mondja, őt mintha agyon csapnák, kb annyira kész van, és alig tud felkelni is, de más srácnak meg se kottyan.


Ez akkro mitől függ?


2010. dec. 14. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
érdekes, és pont hogy azt olvastam, hogy serkenti a teljesítményt az előző napi szexuális együttlét :D
2010. dec. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen,... abban az esetben, ha az illető (legyen az férfi vagy nő) NEM ÉLVEZ EL, HANEM MEGSZAKÍTJA A CSÚCSON A SZEXET!!!
2010. dec. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hát de pont azt hallom, hogy az elélvezés maga szívja le a srác energiáját ...


akkor ez nem igaz ?

2010. dec. 14. 21:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Hali!



Ez egy igen érdekes dolog. Ha elkezdesz önkielégíteni vagy szexelni... elkezeded spannolni, doppingolni magad szexuális töltöttségű feszültséggel, amelynek kisülése (csúcspontja) maga az orgazmus. Ha ez bekövetkezik, az az idegi feszültség, ami ekkor keletkezik utána elmúlik: Minden izom, ami addig a feszülés következtében bemerevedett, befeszült... rövid idővel azt követően leereszt, ellazul, mert a feszültség kisült, elmúlt.


A szexuális feszültség felspannolása által az agyban is egyfajta eufórikus állapot jön létre, ez olyan, mint amikor a pályán annyira beleéli magát az ember a játékba, annyira élvezi, hogy már nem lát, nem hall, csak játszik, és ez is okoz6 számára önkielégítésmentes szexuális feszültséget. Viccet félretéve, egyik barátom mesélt valami olyasmit, ami komolyan mondom, még engem is ledöbbentett...:


Futás közben ejakulált... <:-S <<:-S <<<:-S



Előzményként annyi ismeretes, hogy elkezdett rohanni, hosszabb távon, és belefeledkezett a futásba teljesen, csak annyit vett észre, hogy elélvezett... <<<:-SSS

ONDÓ FOLYT A GATYÁJÁBÓL! KÖZEPES MENNYISÉG! ... :-S

És bevallom,... iesmiről MÉG ÉN SEM HALLOTTAM SOHA AZELŐTT!!! :-S


Pedig 1x én is megcsináltam, hogy elkezdtem teniszütővel meg teniszlabdával fallabdázni egy sík falú teremben, és több mint másfél óra folyamatos futás alatt teljesen belefeledkeztem a játékba, mégcsak azt se vettem észre, hogy hullafáradt vagyok... :-S ˙ Azt is csak utána, miután megálltam, elmentem zuhézni, majd beestem az ágyba, vacsizni se mentem... :-S

Pedig a játék nagyon élvezetes és jó hajtós volt, komolyan nem láttam, nem hallottam semmit, csak egy idő után "éreztem" a labdát.


Vélemény?



Üdv: EE

2010. dec. 15. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hát ilyenről még nem hallottam ...


én inkább arról tudok, hogy bizony tök egyértelműen megtiltják a sexet pl focistáknak meccs előtt már egy héttel kb


na de pont az izomelernyedés kapcsán lehet ebben valami, amit te is említettél ... utána "leereszt" a srác eléggé, nem ?? az oké, hogy oldja a feszuültséget, csak le is ereszt, és pont az lehet a probléma, hogy nem durran szét a feszültségtől, és nem olyan állat erővel játszik pl, nem? vagy rosszul gondolom?


Jó hát én csak két dolgot tudok biztosra:

1, hogy tehát pl edzőtáborban, verseny előtt kifejezetten megtiltják a srácoknak

2, és hogy van pár srác aki meg extrém kimerülésről beszél sex után ---


a többit nem tudom

2010. dec. 15. 08:17
 6/6 anonim ***** válasza:

1.) Én olyanról nem tudok, hogy megtiltanák a focistáknak meccs előtt a szexet, 1 héttel meg pláne nem...bár az tény és való, hogy én sem tanácsolom előtte mittomén már vagy 3-4 nappal legalább, sem az önkielégítést, sem a szexet, mert totál lelohasztja az ember teljesítőképességét. Igaz, az se jó, ha azért nem tud a munkájára koncentrálni, mert az illető túl van fűtve szexuális feszültséggel... (mrul: "KANOS" (férfi esetében. Csajoknál gőzöm nincs, hogy hívják ezt a fajta kényszerállapotot.... :-S )) ...bár, ha vmennyire azért kanos a sportoló, az a fajta feszültség teljesen feltúrbózza, és akkor jól jö7, ha elkezd önkielégíteni, és mondjuk a csúcs érzése előtt hajszálnyira abbahagyja, majd onnantól teljesen a meccsre koncentrál (ezt ki kell kísérletezni)!!!

Meccs/Verseny után meg egyenesen jutalom, ha akkor "kispriccelheti" magából a gőzt, a szexuális feszültség "szakszerű" levezetésével... ;-D X-D


2.) "na de pont az izomelernyedés kapcsán lehet ebben valami, amit te is említettél ... utána "leereszt" a srác eléggé, nem ??"

__ De!


"az oké, hogy oldja a feszültséget, csak le is ereszt, és pont az lehet a probléma, hogy nem durran szét a feszültségtől, és nem olyan állat erővel játszik pl, nem? vagy rosszul gondolom?"

__ Nem, sztem abszolút jól látod. Miután levezette a szexuális feszültséget, és teljesen elernyedt, utána már nem spannol6ó, hanem leereszt mint egy lyukas gumimatrac, amiben nem maradt már semmi szufla. Bealszik a pályán, és itt a gáz! Hiányzik belőle az az erő, ami őt a pályán koncentrációra és mozgásra bírja, s az a PLUSZ is, ami győzelemre viszi, s kihajtja belőle a MAXIMUMOT.



"Jó hát én csak két dolgot tudok biztosra:

1, hogy tehát pl edzőtáborban, verseny előtt kifejezetten megtiltják a srácoknak"

___ Ez így nem bizonyítható, én legalábbis nem tudok róla, bár járnak hozzám (csapat)sportolók kezelésre, és beszélgetek is velük akár ilyesmiről is, de konkrétan tiltásról egyikkel sem esett szó.

"2, és hogy van pár srác aki meg extrém kimerülésről beszél sex után ---"

___ Erről fiziológiailag és szexuálpszichológiailag tudnék neked mesélni. ennek a dolognak viszont sztem igenis jó alapja van.



_ A példa egyébként a te ismeretségi körödből való? Ez az egész téma amúgy valóban érdekes, és remek a kérdésed feltevése, de ez hogyan jött elő?

_ Te is sportoló vagy esetleg élsport közelben játszol?

_ Hány éves vagy?


(Am. bocs a kései reagálásért, csak nekem is megvannak a magam elfoglaltságai, így karácsony előtt...)


Üdv: EE (^)

2010. dec. 20. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!