Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon félek pénisz gondok,...

Nagyon félek pénisz gondok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
ahol vizelek vagyis a nemi szervem végén viszketö csipö szúró érzést érzek, hetente járok úszni !! és nem mindig csak naponta 5 percig rámjön egy ilyen, hogy folyton beleszúr na és nem félek elmenni az orvoshoz de félek attól hogy úgy halottam hogy egy csövet dugnak a péniszembe és hát nem túl jó lehet ez igaz?, és mit csináljak?
2010. dec. 14. 21:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

menj orvoshoz, mert nagyobb bajod lehet belőle, ha nem kezelnek időben.

Amúgy nem értem, mért kellett törölni az előző válaszomat, szerintem költői és korrekt volt.

2010. dec. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de téleg egy csövet vagyis katátert dugnak a tökömbe na
2010. dec. 14. 21:52
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy igen, meg lehet, hogy nem. Lehet, hogy semmi köze az uszodának az egészhez. Katétert általában annak szoktak adni, akit műtenek. Ha csak sima fertőzésed van, akkor kapsz rá szájon át bevehető gyógyszert, esetleg kenegetni kell ott és kész.
2010. dec. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm ezzel meg nyugtatál!!! :) de szerintem nem súlyos
2010. dec. 14. 22:03
 5/13 anonim ***** válasza:
anyám, elmész megvizsgál, pisit megnézi tesztcsíkkal, elküld laborba és felír egy antibiotikumot...
2010. dec. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
na mindenkinek köszönöm de hova kel mennem ??? börgyógyász hoz vagy hova??
2010. dec. 14. 22:31
 7/13 anonim ***** válasza:

Menj a bőr- és nemibeteg gondozóba. A csövecskefelhelyezést meg verd ki a fejedből, mert az baromság. Max annyi lehet, hogy HA kenetvétel kell a húgycsőből, akkor egy steril vattapálcikát dugnak bele a húgycsöved végébe, az egy picit VALÓBAN le7 kellemetlen, de NEM FÁJ, KI LEHET BÍRNI! NE FÉLJ!


A többi eshetőséget a többiek felettem elmondták nagyon helyesen. Ne aggódj!

2010. dec. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ha, urológiára kell menned
2010. dec. 15. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csővet nem dugnak szerintem bele.Mintát sima fülpiszkálóhoz hasonló eszközzel szoktak,pácikával venni,ami kicsi és nem fáj,,katétert műtésnél használnak,szóval itt nem lesz ilyen.De lehet csak pisi minta kell,megnézi kívülről a makkod,a húgycsú nyilásod és esetleg pálcikát nem is dug be,hanem kívülről a húgycsó nyílásodról mintát vesz.
2010. dec. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja és urológia inkább oda menj,ha kell majd onnan irányítanak tovább.Tudtommal nem kell beutaló,csak bejelentkezel oda.
2010. dec. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!