Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez mi? Pénisz gondok.

Ez mi? Pénisz gondok.

Figyelt kérdés
A makkom zsíros, vagyis nem száraz. A lényeg, hogyha hozzá érek az ujjaim büdösek lesznek. Mint egy halkonzerv kb. Nem tudom mit tegyek vele. A makkom peremén vannak pici fehér kis gümők nagyon kicsik, amik a felül nincsenek csak ahogy a fék felé megy a perem, ott van a legjobban. Mi ez és mit tegyek vele? .. a szag ellen mit lehet tenni?.. bocs a fogalmazásért sietek..:s
2011. márc. 11. 15:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Megmosni. És most nem vicceltem
2011. márc. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Mossad rendszeresen minden nap.Ennyi a titka...
2011. márc. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
volt olyan hogy rendesen szappannal megmostam melegvízzel szárazra töröltem hozzá értem és ugyanolyan lett a szaga:SS
2011. márc. 11. 15:23
 4/14 anonim ***** válasza:

Teljesen igazuk van az előttem szólóknak!

Olyan ez, mint a katonaságnál a három napos lövészet utáni - surranóból előbukkanó láb szaga.

Az hogy egyszer gyorsan megmosod, attól nem múlik el.

Valóban vannak ebben a trutyiban lipidek (zsírszerű anyagok) de nagy része a pangó vizelet és az azon szaporodó baktériumok.

Rendesen ki kéne áztatni, és míg a szag el nem múlik naponta többször, alaposan (nem 2-3 másodpercig) szappanozva megmosni, a fitymát alaposan hátrahúzva. Lehet, hogy annyira elhanyagoltad, hogy több nap is kell, mire megtisztulnak a pórusok.

2011. márc. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) azért örülök hogy nem fertőzés vagy ilyesmi..
2011. márc. 11. 16:40
 6/14 anonim ***** válasza:
intim törlő kendőt vegyél és azt is használd,de ha már szinte fürdés utána nem sokkal büdösödik,akkor menj urológiára nem e valami fertőzés.Meg használj pamut boxert,mert valaki csak azt bírja és mástól megizzad.
2011. márc. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A kis fehér nem tudom mi,szóval ha nem mosod meg rendesen akkor is lehetnek ilyen kis szegmák,szóval ha alaposan lemosod és leválik a péniszedről akkor ez szegma.Akkor azt jelenti nem mostad meg jól,de a heréket is mosd ám,az is a nemiszerv része.


Ha meg a fehér apró pattanás szerű dolog,akkor az nem betegség,hanem nem is tudom mi,de valakinek elmúlik magától,valakinek lézeres kezelés segít csak,ez akkor valami esztétikai probléma csak.Sokat lehetet erről mostanában hallani.


De az intim mosakodógélek is jók,meg törlő kendők használat.De minedn nemiszervnek ha mosod is van azért egyfajta illata,de aki elhanyagolja és pont kamaszodik is,az megszívhatja később.

2011. márc. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
odafigyelek rá köszönöm:)
2011. márc. 11. 21:11
 9/14 anonim válasza:

istenem de undorito...

basszus ti hogy bírjátok ki h nem vagytok metélve???

én bele is halnék ha érezném h valami van a makkomon ráadásul ha ilyen...

gusztustalan

2011. jún. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én meg a metéltet látom rondának,a makk villóg folyton és elég sok csajnak szintén nem jön be a látvány.Nem hiába van ott az a bőr,csak tisztán kell tartani.Eleve a vallás miatt metélteket nagy %-át meg nem kedvelem,de csak az országunk rombólóira,eladóira gondolok,meg más országokban rombantgatókra.
2011. jún. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!