Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez merevedési zavar?

Ez merevedési zavar?

Figyelt kérdés

Több mint fél éve tapasztalom, hogy egy izgató gondolattól, látványtól nem áll fel magától a péniszem. Előtte ez nem volt jellemző... Az egyetemi életet nem tudom stresszmentesen csinálni, nem tudok igazán ellazulni, meg a vérnyomásom is magas. De ez utóbbira szervi okot nem találtak!

Ha átölelem a barátnőm, gyakran feláll, bár nem kőkemény, ha maszturbálok, kézzel akkor is felállítható.

És ha merevedési zavar, akkor mi a megoldás?


21 éves vagyok, úgyhogy kicsit el vagyok kenődve :(


2010. dec. 21. 09:20
 1/4 anonim válasza:

Nem valószínű, hogy merevedési zavar lenne. [link]

A stressz inkább sanszos.

2010. dec. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

szerintem minél többet foglalkozol a témával, annál rosszabb lesz, mert nagyon rágörcsölsz és tényleg pszichés lesz a dolog...


a stressz valóban lehet oka...


ötlet: kérj egy olajos masszást a barátnődtől, mondd meg neki milyen jól esne, mert nagyon stresszes napod volt

és ne akarjatok szexelni, ne is gondolj a szexre, inkább lazíts!!! hagyd magad kényeztetni!!!

(lehet, hogy a "kedved" is könnyebben megjön egy ilyen helyzetben, mintha rágörcsölnél már ölelkezés közben, hogy feláll-e vagy sem...)


adj magadnak pár hónapot, várd meg a vizsgaszezon végét, és ha majd a galambturbékolós tavasszal is meglesz a gondod, akkor kérdezz rá egy urológusnál, mert az is lehet hogy a magas vérnyomás az oka...

2010. dec. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

utolsó vagyok


és sportolj minél többet, az nagyon jót fog tenni, hidd el, férjemen tapasztalom... ;-)

2010. dec. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dr. Dav ***** válasza:

Ha szexnél merevedés jelentkezik, akkor semmi probléma. Ha nem, akkor javaslok egy (szexuál-)pszichológust.

Üdv.

2010. dec. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!