Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 éves vagyok, és úgy néz...

15 éves vagyok, és úgy néz ki, hogy ginekomasztiám van. Ez a serdülőkor végére el fog múlni, vagy már örökre így kell vele élnem? :S

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egész pontosan nem tudom mit jelent, így ne várj tőlem orvosi tanácsot. Ha a mellbimbó megnagyobbodását és érzékenységét érted ez alatt az lehet átmeneti. Nekem pl. hasonló korban volt egy ideig. Olyan volt, mint amikor a kislányoknak elkezd nőni. De ez a hormonális változások hatására elmúlik, elmúlhat. Serdülő kor velejárója lehet.
2010. dec. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem, hanem gyakorlatilag olyan a mellem, mint egy nőnek.
2010. dec. 21. 22:29
 3/12 anonim ***** válasza:
Plasztikai műtéttel nem lehet segíteni rajta?
2010. dec. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
ez egy betegség, nem hiszem h el fog múlni.
2010. dec. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Tényleg elmúlhat,mert hormonális dolog.Ha befejezted a serdülő korodat,és "beáll" a végleges hormonháztartásod,akkor elmúlhat.

Ha meg egy kicsit "gömbölyűbb" marad,kit érdekel?Senki nem divatlapból,vagy testépítő szalonból lépett ki az elmúlt 5 percben.(legalábbis 100 emberből 99 nem):))

2010. dec. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mit mondott az orvos, aki a betegséget diagnosztizálta?
2010. dec. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem mertem még elmenni orvoshoz, egy dokumentumfilmből tudtam meg, meg tudom, hogy anyámnak is hormonproblémái vannak.
2010. dec. 22. 11:45
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

De te fiú vagy ugye??

Anya hormonproblémáinak semmi köze a te ginecomastiádhoz!

Mond el anyunak,és menjetek el orvoshoz,ne egyedül diagnosztizálgasd magad.Csak semmi szégyenlősködés!

2010. dec. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

09:56 vagyok.

Ahogy az előttem szóló írta. Nem nátha ez vagy napszúrás, hogy saját magadnak diagnosztizáld! Tessék orvoshoz menni, aki szakértő és felelős válaszokat fog adni. Miért bízol jobban egy kupac idegenben, akik az interneten irkálnak, és nem orvosok?

2010. dec. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
jó, de ti nem ismeritek a háziorvosomat. a lehető legbunkóbb nő. ha beteg vagyok, lázas, akkor is csak 1-2 napra ír ki, mindig tök paraszt velem.
2010. dec. 22. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!