Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk/férfiak miért vagy miért...

Fiúk/férfiak miért vagy miért nem borotváljátok a fanszőrzetetek?

Figyelt kérdés
15F vagyok...és én nem szoktam...azt kérném h irjátok le h ha igen akk miért és ha nem akk miért!
2010. dec. 27. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Én lány vagyok de a párom helyett megválaszolom a kérdést!

Az én barátom nem borotválja le teljesen csak rövidre vágja. Az indok pedig az, hogy ha szájjal elégítem ki akkor ne legyen szőr a számba! :)

Ha én nem lennék neki tuti meghagyná! :P

2010. dec. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Én sem vágom le teljesen, csak rövidre nyírom. Próbáltam már teljesen lenyírni, de nagyon szarul nézett ki, így csak rövidre vágom.

Az oka pedig, hogy szerintem valamivel ápoltabbnak tűnik, nem fog a barátnőm szőrt köpködni, és nem utolsósorban nagyobbnak is tűnik kicsit :D

20f

2010. dec. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
az nagyon kényelmetlen ha leborotválod,bök meg minden..és hát kinek van annyi ideje h olyan gyakra borotválja h ne bökje...:) arról nem is beszélve h tök gáz :D
2010. dec. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Nyelvzseni1 ***** válasza:
60%
Szőr nélkül sokkal többet érzek mind rendes mind orális szexnél. Szerintem tisztálkodásnál is előnyösebb, és melegben is kellemesebb. Hasonló korú ismerőseim is hasonlóan csinálják, hasonló okokból.
2010. dec. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

Szex közben többet érzel attól, hogy pucér a kukacod? :D

Érdekes...

2010. dec. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de ha levágod akkor is szúr meg minden..épp ezaz h én csak 1x levágtam olyan 3 cm re...de nagyon zavart... :\
2010. dec. 28. 12:49
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

szentem sokkal tisztább és szebb is meg persze kényelmesebb... ha borotválni nem szereted akkot nullás géppel letolod hetente akk nem szúr ...


én mindig máshogy vágom mert azóta borotválom mióta kinőtt... néha teljesen csupaszra( ha szőr növésével megegyező irányban borotválod akkor nem fog kipattogni) néha borostásra vágom nullás géppel ha nagyon unatkozok akkor meghagyok egy háromszöget vagy kockát és most farok coffot növesztettem egy kocka alakban de már nagyon idegesít uhhogy levágom:D

2010. dec. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
alig vártam hogy kinőjön azóta ugy van 20 / f
2016. júl. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
57%

Én teljesen leborotválom

Okok:

-optikailag nagyobbnak tűnik

-melegben nem izzad annyira

-könnyebb tisztítani magát a pénisz és a környékét

2018. aug. 30. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

soha nem nyirtam vagy borotváltam

Amikor műtétem volt zavart hogy leborotváltak

Szerencsére hamar visszanőtt

21 f

2018. nov. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!