Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fiam 13 éves és nem akar...

A fiam 13 éves és nem akar nőni neki a fütyije. Egyébként a nemiszerve körül elkezdett már szőrösödni, mit gondoltok mit tegyünk? Talán még nem indult meg neki a hormonműködés? Meddig várjunk vele? Köszönöm előre is. Gabi

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 22:28
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Kedves Apuka/Gabi!


Szerintem 13-14 évesen még nincs semmiről lemaradva a fiad. :)

Ha már szőrösödik, akkor hamarosan a többi dolog is beindul nála. Semmiképpen ne aggódj emiatt. Egyébként azok a férfiak, akiknek petyhüdt állapotban nagyon kicsi a pénisze, álló helyzetben tekintélyes méretekkel büszkélkedhetnek, gondolom Te nem merevedéskor láttad neki.

Nemsokára elkezd nőni magasságban, ezzel nagyjából egy időben szokott fejlődésnek indulni a pénisz és a herék is.

Ahogy EE is írta, 16-17 éves koráig nem kell foglalkozni ezzel a kérdéssel. :)

Ha pedig akkor is ne adj' Isten problémái lesznek, úgyis megkeres Téged, hogy mit tehettek, legalábbis ahogy olvasom, közöttetek megvan a bizalom, ami nagyon jó, mert legalább Tőled fog kérdezni és nem a haveroktól, akik esetleg félreinformálják.


25/L

2011. jan. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
HELLO! én is 13 éves vagyok és nekem felálva 13 cm. de abban nem tudok segiteni hogy miért nem nő neki.
2011. ápr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:

Hello.Én 12 éves vagyok.Nekem állva 6-7 cm a méretem.Szerintem ebben a korban neke jo.Elonedvem is van mar.Szorosodik is.

Gabi,a fiad ak van mar elonedve vagy valami?

2013. jún. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
13 éves vagyok és nekem fel állva 10cm-es
2014. márc. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

Hello.Én is 13 vagyok már szőrös és állva 14 cm

nem allva meg 9,10

2014. máj. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Árpi4 válasza:
Nos: az aggódás teljesen jogos. Bár lehangolónak tartom a sok hozzá-nem értő hozzászólást. Először is, mivel érintett vagyok, elmondom, hogy nekem sincs nagy. Nem volt semmiféle: "Hirtelen" elkezdődő növekedés. Csak lassan nőlt, és kb. 17-éves koromig. Ráadásul un. "VÉR" szerszámom van. Ez alap esetben kb. 2,5 cm-t jelent. Vagyis nincs pénisz gyök, csak makk! Hát... látványnak, ha egy NŐ nézi, biztosan lehangoló! Viszont: 12 cm-re dagad meg. Itt ugye, 2 alaptípusról kell beszélnünk! Amúgy a pénisz méretét tekintve 2 dolog a meghatározó! 1. A szervet tartó szalagok hossza! Vagyis, akinek általában a szalagjai hosszúak, annak ez is az! 2. A pénisz tényleges mérete, ez kizárólag apai örökség lehet. Ha az anya, vagy az apa tud "spárgázni" akkor aki ezt a genetikát örökli, annak nincs félni valója. Tud a srác gimnasztikázni? pl. "cigánykerék". Aki ezt a mutatványt tudja, annak a végtagjai 90-fokos szögben vannak. Tehát hosszúak a szalagjai! Nem véletlen, hogy a balett táncosoknak nagy szerszáma van! -- a lényeg: nem szabad halogatni! Ha a genetikai tervrajz megvalósítási ideje lejárt, akkor már Hormonokkal sem lehet eredményt elérni! Az átlagos növekedési hormonok a leg hatékonyabbak, ebből a szempontból. Pl. ha a hormon kezeléssel 5 cm-testmagasság növekedést érnek el, akkor ez pénisz-hosszban kb. 1 cm növekedés várható. Ha meg akartok a lelkiismereteknek felelni, akkor forduljatok mielőbb orvoshoz! (1967-óta felírhatják az orvosok!) De hivatalból el akarnak küldeni mindenkit, mert egyébként 180 cm-es gyerekekkel sorban állnának a murugyák...Ha nem teszitek, a fiatok egész életén keresztül szégyenkezhet, és nagy eséllyel magányosan éli le az életét! ...Aggaszt engem, ez a mások felől érkező, hihetetlen prűd hozzáállás!
2020. dec. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!