Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 éves vagyok, és már elég...

16 éves vagyok, és már elég régóta fitymaszűkületem van. Lankadtam feltudom húzni a bőrt, de merevedéskor csak félig. Esetleg lehetnek valami következményei ennek? Csak pár infót szeretnék. Többi lent.

Figyelt kérdés
Orvoshoz kéne mennem,de nem merek..Tudom hogy már ezer ilyen kérdés van,de nagyon bevagyok tojva,egyre jobban,de ezt senkinek sem merem elmondani.1szer volt olyan,hogy egy lány orális dolgot vitt rajtam végre,és akkor feljött telejsen a bőr,de akkor az kicsit fájt,és kicsit nehezen tudtam visszahuzni...Szex közben nem zavart,csak nemtudtam 100%osan betolni.nagyon nagyon köszönöm a válaszokat,véleményeket..
2010. aug. 6. 21:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Pedig el kéne menned egy urológushoz.Szerintem kismértékű a fitymaszűkületed,ezért lehet,hogy krém is elég lenne,amit a doki tud felírni.Nem kell rögtön a szikével kezdeni.
2010. aug. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs hogy mondjam el szüleimnek....félek,de igazából nem is attól hogy mit kell vele csinálni,hanem talán magától a dologtól,vagy nemtudom...
2010. aug. 6. 21:54
 3/14 anonim ***** válasza:
37%
Ne piszkáld, ilyen és kész. Dokik csak csonkolnak, tapasztalat.
2010. aug. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
96%
Teljes mértékben megértem... Szerintem egyébként minél többet gyakorlatozol csajszival, idővel megfog edződni és jobban fog menni... Vagy nem?
2010. aug. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs mit tegyek.eddig nemérdekelt,gondoltam majd lesz valami,de már úgyérzem valamit tennem kéne,mert minnél tovább húzom,annál rosszabb lesz...
2010. aug. 6. 21:58
 6/14 A kérdező kommentje:
hát,az a csajszi már nincs meg...:D
2010. aug. 6. 22:00
 7/14 anonim válasza:
hát fogalmam sincs, nekem is van valami szarom vele csak más
2010. aug. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hali!


Tudom, hogy most mennyire kellemetlen neked, mert tele vagy félelemmel, és egyedül érzed magad a problémáddal. Azt is tudom, hogy nem fogod magad rávenni egykönnyen arra, hogy urológushoz fordulj, ezért most még nem biztatnálak rá.


Azonban adnék neked egy topik-linket, ott olvas6sz részletesebben a fitymaplasztikáról, mint ennek a problémának egyik le7séges orvosi megoldásáról. A topik alján megfogalmaztam kérdéseket. Azokra válaszoljál, hogy tisztázzuk pontosabban, mennyire vészes is valójában ez a te fimózisod, okés? :-)


A LINK:

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__9..



Nem kell félni, Tesó! FEL A FEJJEL! ;-)

Üdv: EE

2010. aug. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon hálás vagyok,és nagyon köszönöm,elküldtem a válaszokat üzenetként.
2010. aug. 7. 04:10
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem kaptam meg...

EE

2010. aug. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!