Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van egy csomó a jobb mellbimbó...

Van egy csomó a jobb mellbimbómban. Nem fáj csak, ha összenyomom. De összenyomásnál vmi gennyszerű jön ki belőle és kisebb lesz a csomó, de nem akar véglegesen eltűnni. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Mi ez? Mit csináljak? Segítsetek légyszi
2011. jan. 4. 19:19
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja, és nagyon fontos h 15 éves vagyok! Összegügghet a serdüléssel?
2011. jan. 4. 19:27
 2/13 anonim válasza:

Orvos látta?

Ha nem akkor ideje lenne megmutatni!

2011. jan. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
4-5 napja jött elő, máshol azt írták h ez serdülőkorban szinte normális. Nem még orvos, nem látta
2011. jan. 4. 19:52
 4/13 anonim ***** válasza:
Lehet normális és lehet sajnos nem normális is. Ezzel mindenképpen orvoshoz kell fordulni, látatlanban senki nem tudja neked megmondani. Aki igen, az egyrészt felelőtlen, másrészt hazudik.
2011. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Egyrészt gyakori, és sok tizenéves fiúnál előjön. Nekem is volt. Tehát nyugi.

De mint minden ez is lehet komolyabb baj tünete.

2011. jan. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, a megnyugtatást, rendes vagy:D

Mára már nem volt olyan kemény, már puhul:D

Köszi mindenkinek!

2011. jan. 5. 20:33
 7/13 anonim ***** válasza:

"Nagyon köszönöm, a megnyugtatást, rendes vagy:D "

Rendes, nem rendes, sajnos ez van. Nekem 17 éve volt, és elmúlt, és azóta is jól vagyok. Az öcsémnek két éve jött elő, egy hónapra rá műtötték hererákkal. Nem tudtam, hogy ilyen tünetei is lehetnek.

Nem ijesztgetni akarlak, sokkal valószínűbb, hogy ártalmatlan a tünet. De a kivizsgálás azért indokolt, mert csak hormonvizsgálattal derül ki, hogy mi a helyzet.

2011. jan. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Huhh, nem tudnád leírni, milyen tünetei voltak öcsédnek?

Meggyógyult rendesen?

Mennyi ideig volt a csomó a mellében?

2011. jan. 11. 17:32
 9/13 A kérdező kommentje:

Az öcséd most hány éves?

Más azért felnőttkorban/ ha az

2011. jan. 11. 17:33
 10/13 anonim ***** válasza:

Mit nem lehet ezen érteni?! Látatlanban senki, még egy orvos sem tudja megmondani, hogy NEKED van-e bajod. Attól, hogy másnak nem volt, neked még lehet. És ha másnak volt, még nem biztos, hogy neked is ugyanolyan van.

Egy biztos: nem játék!!! Január 4-e óta már rég el kellett volna menned orvoshoz, ha gond van, értékes időt vesztesz!!!

2011. jan. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!