Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Boxer vagy fecske alsó? 19F...

Boxer vagy fecske alsó? 19F Főként egézségileg.

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy felesleges arról beszélni hogy melyik néz ki jobban, hordja mindenki amit szeret. De melyik az egézségesebb? Boxer ha feszes nem árt pénisz növekedésének vagy a heréknek valamilyen formában? Fecske valahogy tágabbnak tűnik ha azt hordok és könnyebben elfér benne. Viszont szeretek boxert hordani csak felcsúszik combomnál elég gyakran(feltekeredik)
2011. jan. 5. 16:47
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%
Szerintem mind a kettő jó, de a fecske sokkal kényelmesebb boxert hétköznapokban hordok fecskét pedig tesi órán.Szerintem nem szégyen ha valaki fecskét hord én amikor öltözök sokan látnak engem fecskében és sosem cikiznek érte te döntésed hogy mit hordasz!
2013. márc. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!