Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért jobb a fecske, mint a...

Miért jobb a fecske, mint a boxer, de nem egészségügyi szempontból?

Figyelt kérdés

2011. márc. 16. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
ki mondta hogy jobb?
2011. márc. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Pl én mondom, hogy jobb. Urológusok szerint is jobb, akikkel én beszéltem ezt mondták: mert nem vándorol ide-oda a here, így nem csavarodik és nem lehet para, ami viszont a boxernél előfordulhat.
2011. márc. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
na jó, de feszülős boxernél?
2011. márc. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
hát nem tom én pl utálom a fecskét szorít bevág kényelmetlen...a feszülős boxer sokkal de sokkal kényelmesebb és szebb is:D16f
2011. márc. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3%

vicc az e gész ha boxer aor legyn laza :D

ne feszüljön attól behányok :D

2011. márc. 18. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%
Én lány vagyok és a feszülős boxer mellett érvelek,a fecske valahogy kiment a divatból, a laza boxer meg olyan összevissza valami szerintem,és elnézést ha bárkit megsértettem ezzel
2011. ápr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

@ 20:30-as

Csajszikám! A divat az egy mondvacsinált dolog. Ha úgy tetszik felvehetek fecskét is, de boxert is. Azonban nekem a boxer egészen kényelmetlen, és mostanában a jobb herém is rakoncátlankodik benne, szóval kénytelen voltam fecskére visszaváltani. Ennek ellenére lehet műttetnem kell, de íg mégis jobban érzi magát a jobbsó...

Ha meg hozzászólsz, akkor vállald a véleményedet, és ne exkuzálj miatta! ;)

2011. ápr. 10. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló topik:

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..


Az én ízlésemet én határozom meg és nem holmi kitalált módi. Meg vegyünk mondjuk egy árvizet. Ha kiönt a Sajó, vagy a Duna-Tisza, netán a Bodrog, és az emberek a gátakon dolgoznak, akkor hol van a divat, a hajzselé, meg minden "szépségirányzat"? Akkor lényegtelenné válik a hajzselé, meg a rózsaszín póló is, mert estére csupa homok leszel meg izzadság. Na akkor amelyik kényelmes mondjuk a homokzsáklapátoláshoz, akkor azt veszed fel. De az sztem inkább a fecske lesz, mert magamból kiindulva, én nem bírom, ha munka közben kényelmetlenül össze-vissza fityeg a farkam vagy zacsim. De a száras alsó sem sokkal jobb ennél... az mondjuk ha fizikai munkát végzel, ahol hajlongasz szerintem vág.

2011. ápr. 10. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Amelyik urológus ilyet állit,az az állatorvosira járt.

Aki meg még ezt el is hiszi,azt sem olvasott még biológiai

könyvet .

2013. jan. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
Ha hájas vagy akkor tök gázul néz ki rajtad a fecske míg a boxer nem annyira. Nem hiába amcsi találmány. Én hordtam ezt is azt is. A fecske tartja a cuccod igy amikor már fájnak a golyóid a túlzásba vitt recskától jobb a fecske. Egyébként meg tökmindegy.
2013. jan. 8. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!