Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen természetes módon...

Milyen természetes módon lehet elősegíteni egy merevedést?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mostmár kezdek kiborulni, így hozzátok fordulok először! Nos, 23 éves vagyok. a szüzességem 17 éves koromban vesztetem el. (csak hogy ne jöjjenek olyan komik hogy edzek rá...) Leírnám az utolsó szitut.: Az lenne a problémám, hogy mostanság ha olyan helyzetbe kerülök egy lánnyal ami tuti akció.. akkor nem akar múkodni a rendszerem :S átlagos helyzet: vad erotikus tánc, közbe vad smárolás, végem volt úgy kívántam a csajt. és hát kellemetlen számomra hogy nem áll fel. gondoltam olyanra is hogy gátlásos lettem...azok ritka férfiak közé tartozok szerszámilag, hogy eléggé kicsiből lesz bazi nagy. és hát ha a csaj tapizik és érzi hogy kicsi a szerszám (még ha nem is érdekli ) az eléggé idegessé tesz, miközbe meg kb 19-20 centis lehet ha akcióba lép nagynehezen. vagyok olyan hülye hogy magamra veszem. tudom lelki. de már kizártam. vagy mégse? nincs merevedési bajom mert reggelente úgy áll mintha fizetnének érte és a sex is megy ha megy... szal azzal nincs gond. röviden tömören mit lehet ezzel kezedenem? mivel lehetne rákészülnöm ha tudom hogy ilyen helyzetbe kerülhetek? Viagrát mondták már az okosok de félek tőle...pánikbetegségem volt és hát nem tenne jót ha 10 órán át álló szerszámmal mászkálnék heves szívveréssel. Hal félékre gondoltam fehérje gyanánt illetve hát ilyen ötleteket várnék, hogy mivel lehetne elő segíteni? Köszönöm elörre is!

23/f


2011. jan. 9. 02:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne rondíts bele semmilyen ajzószerrel, csak lámpalázas vagy.

Elalvás előtt mindig gondold át, mitől félsz, mi gátol, képzeld el újra a szitut, a csajt- a gondolatok végtelenek és szabadok, addig gondolkodhatsz, amíg akarsz, és tedd addig, míg "eredménye" lesz, és ha így sikerül, akkor semmi bajod, csak túlságosan idegelsz. Sajnálom a dolgot, mert az én párom is volt így egyszer, és tudom, milyen rossz volt neki. Ami neki segített, hogy elmondta, és együtt beszéltük meg!!! Hidd el, ez segít.

Remélem, nem gond, hogy csajként válaszoltam, de szinte csak fiú barátaim vannak, akik minden ilyen gondot megbeszélnek velem, így tudok tanácsot adni.

2011. jan. 9. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
szerintem a legtöbb srácnak olyan a farka, mint a tiéd, hogy szexuális izgalom hatására lesz nagy. ezzel nincs semmi baj, valószínűleg azok a lányok is tudják ezt, akik tánc közben tapiznak. ne aggódj emiatt, tök felesleges. gondolj arra, hogy milyen nagy lesz, ha oda kerül a sor. :D lazulj el. élvezd inkább a táncot, meg a csókokat, meg mindent, ami utána következik. ;) sok sikert
2011. jan. 9. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
ja és szerintem se használj ajzószereket. valószínűleg nálad ez az egész fejben dől el. esetleg buliban igyál egy kis alkoholt, hogy lazuljanak a görcsök és a gátlások.
2011. jan. 9. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem ez a korral jár,kitolódik az ingerküszöb.Egy kis táncikálás már engem sem hoz lázba.Minimum megfogom a cicijét,vagy a punciját,akkor 30mp áll,mint a cövek.

Csak veled ellentétben nekem ezzel semmi bajom.Olyan élményem is volt,mint neked,hogy diszkóban meg fogta a bige.

Azt kérdezte-mi van alszik?-mondom neki-Egy kis kacérkodás kevés ide,hogy őméltóságát felébresszem linkre-Vagy te ilyen jó csajnak érzed magad?-Vagy azt hitted ilyen kiéhezett vagyok?-stb.Nyomsz egy poént,ami igaz is egyébként.

2011. jan. 9. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A problemad ott van, hogy mindig ott agyalsz! Tehat Te leis irod a sajat szavaiddal.

Nem az erzelmekre gondolsz, a szeretetre, a vagyra, hanem a sajat mereteddel, s meg arra, hogy a tarsad hogyan fog reagalni, tehat felsz.

Te maradj "agyilag" a tarsadnal, amikor mar elkezdodott az elojatek, s ne foglalkozz massal, csak az erzelmekkel, ezek hadd sodorjanak, s igy nem lesz problemad.

Legyen onbizalmad!

2011. jan. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jól estek a komik, köszönöm a rendes, hasznos és kúltúrált válaszokat! Lehet télleg nálam van a baj...de mindenesetre megfogadom a tanácsokat! :)
2011. jan. 9. 14:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Tulagódod az a baj. Folyamatossan magadat hergeled azzal hoyg ugysem megy akkor persze hogy nem megy. Lazulj el figyelj a lányra és menni fog az .
2011. jan. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tuti lámpaláz. Én sok év után kaptam meg azt, aki számomra a NŐ, és mikor oda értünk, nem működött a cerka. Annyira teljesíteni akartam...
2011. jan. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Radvanszki Mark válasza:
17 éves fiúként semmi bajom a műszerrel és igencsak korában vagyok a szexuális potenciának, ám 2x megjártam ugyanígy, és rájöttem hogy a baj ugyanaz...mentális blokkolás. Ha nagyon rágörcsölsz és agyalsz rajta közben, nagy teljesítési szándékkal beijedve egy ellenkező kimeneteltől, vagy hogy újra bekövetkezik a "baj"...akkor 100% hogy moccanni se fog a ceruza. Alkoholnál pedíg vigyázz mert a sör pl leviszi a vérnyomást (megjártam már vele) viszont a vörösbort azt ajánlom, egy kis bikavért pl csodákat tehet, el is lazítva téged :D nameg a "ZÖLDség", de azzal kockázatos kísérletezni
2015. márc. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!