Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan távolíthatom el a...

Hogyan távolíthatom el a hátamról a szőrt hosszabb távra? Krémmel semmit nem ér, gyorsan visszanő, gyantától nagyon kipattog. Gondoltam a villanófényes vagy lézeres kezelésre, de az árakat nemtudom, és a hatásukat sem pontosan.

Figyelt kérdés
Akinek esetleg van tapasztalata a villanófényesben vagy a lézeresben(férfiak főként,erős szőrzettel) az ha megosztaná a tapasztalatait,megköszönném. Főként hogy hány kezelésre van szükség,mennyibe kerül és mennyire hatásos,meddig maradsz "szőrtelen".
2011. jan. 10. 17:28
 1/8 A kérdező kommentje:
senkitöbbet?
2011. jan. 12. 16:32
 2/8 anonim válasza:
A lézeres dolgokhoz nem volt még szerencsém, de addig is egy tipp: egy ismerősöm a hátát epiláltatni szokta, és még szőrnövekedés csökkentő testápolóval keni be minden nap, amitől elvékonyodnak a szőrszálak, és lassabban nő. Neki bevált :)
2011. jan. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Epiláltatni? Azzal a kis géppel végigmennek az egész hátán?Lehet az vagy 2-3óra ,nem?:)
2011. ápr. 19. 01:00
 4/8 anonim ***** válasza:
nyaggasd a googlet talán tud felvilágosítást adni.
2011. dec. 19. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló gondjaim vannak, a lézerhez nem tudok hozzászólni. Én vettem egy gyantapatronmelegítőt, kozmetikusit, nem háztartásit és veszek bele egy gyantapatront és a párom leszedi 5 perc alatt. A kipattogzást meg lehet előzni bőrápolószerekkel. Amúgy a lézeres beavatkozás, amit én tudok róla 5-15 közé tehető a szükséges beavatkozás és jósokszázezer ft mire kész.
2011. dec. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

05:45 ,köszi az építő jellegű kommentet,tapasztalatot kértem nem pedig a leírt hülyeséget amit kidob a google a különböző lézeres kozmetikai stúdiók reklámjaiból.

@Lebemann:

Ha 5 perc alatt leszedi,akkor neked szerencséd van,nincs sok 'prém' a helyen.A lézerhez annyit tudnék fűzni,hogy valóban 2-300k ft mire kész van,de ez egy kb egy éves folyamat,a kérdés,hogy megéri-e. Azért ,hogy 5 évig ne legyek szőrös,azért nyilván nem,de ha 30 évig nem leszek,akkor már elgondolkodtató a dolog,szerintem.

2011. dec. 19. 12:29
 7/8 anonim válasza:

Szia, én nő vagyok, szóval a hátam nem szőrös :-) de a gyanta utáni kipattogzást jól ismertem a lábamon.

Van egy új kozmetikusom, aki vio-t használ utána (kis gép, ami fájdalommentes elektromos impulzusokat ad ki), ez festőtleníti a felületet gyanta után, azóta sokkal jobb a helyzet, nincsenek pöttyeim. Kérd meg a kozmetikusodat, hogy próbáljátok ki, biztosan van ilyen készüléke.

Van még egy tippem, talán az IPL szőrtelenítés is bejöhet.

2012. jún. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet,utánajárok! Az IPL-ről olvastam,hogy az hasonló kategória ,mint a lézer,sajnos nem tartós - értem ez alatt,hogy nem végleges. Az meg ,hogy 5-8évente beleinvesztáljak 500k-t egyrészt pénzkidobás, másrészt pedig nem látom értelmét :)
2012. jún. 16. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!