Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A nyelvem hátsó részéről...

A nyelvem hátsó részéről hogyan távolíthatom el a lepedéket? Mert ha fogkefével próbálom tisztítani rendszeresen a hányás határára kerülök.

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát én is tuti összehánynám maga. Sokszor már csak amikor leghátul mosom a fogam már öklendezek.

Én reménykedem a szájvíz jótékony hatásában.

2011. jan. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Léteznek speciális nyelvtisztító gumifejjel ellátott fogkefék: ebben az esetben a sörtével ellentétes oldal van különlegesen kialakítva és azzal tudod leszedni a lepedéket. Én próbáltam már, de nem hatásos, csak szétmaszatolod vele, de a nagyja ott marad.

Ami nekem bejött, az az indiai gyártmányú, fémből készült nyelvtisztító. Könnyű tisztán tartani, mivel rozsdamentes acélból készült, így nyugodtan kifőzheted, ill. éjszakára tárolhatod gyógyszertári alkoholban, ami garantáltan eltünteti a baktériumokat. Saját megítélésem szerint a lepedék 99%-át leszedi a nyelvedről anélkül, hogy hányingert okozna.

Itt tudod beszerezni: [link]

2011. jan. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!