Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Piros / vörös foltok a makkon,...

Piros / vörös foltok a makkon, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Kb. három hete szabálytalan alakú, különféle méretű, enyhén kiemelkedő vörös voltok jelentek meg a makkomon. Két hete elmentem urológushoz, aki azt mondta, hogy gomba, és Terbisilt írt fel. Viszketésem, fájdalmam nincs. Naponta 1-2 alkalommal kenem a foltokat, és nincs különösebb változás. Általában halványak, de pl. dörzsöléstől vörösek lesznek. Vajon mi lehet ez? Akinek volt ilyen, és elmúlt, az mit csinált vele?


Köszönöm.


2011. jan. 25. 10:35
 1/4 anonim válasza:
51%
Ez szerintem is gomba, használd a terbisilt. Nekem egyszer volt ilyen, én akkor a nizoralt-t használtam, ez az a korpásodás elleni sampon. (Ez volt kéznél, de használt) Ugyanezt a nizoralt írta fel az orvos, amikor egy tornamezből kaptam el valami fertőzést/gombát a felsőtestem egy kis részén.
2011. jan. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem is gomba. Ha nem használ a Terbisil akkor próbáld meg a Canesten krémet. Páromnál is volt ilyen neki ez segített. Viszont fontos az, ha párkapcsolatban élsz mindenképpen kezeltetni kell a partnert is mert átadhatod neki szexuális úton a fertőzést. Ez esetben Canesten Combit vennék (kúp a partnernek+krém), vagy Pevaryl G hüvelykúpot-nekem az vált be. Jobbulást!:)
2011. jan. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon kedvesek és segítőkészek vagytok. Mennyi idő alatt kéne elmúlnia? A doki 2-3 napot mondott, de múlt hétfő (egy hete) nincs különösebb változás. A párom most volt nőgyógyásznál (semmi baja), és amint megjelentek a foltok, szóltam neki - azonnal elkezdett Canestent használni. Így ő talán megúszta. :)


Sajnos sok hülyeséget is olvastam a neten, és azért félek kicsit, hogy valami más bajom van, vagy épp hogy nem fog kiderülni semmi. Már a fél karomat odaadnám egy diagnózisért. :D

2011. jan. 25. 14:23
 4/4 anonim válasza:
Szia nekem is volt ien én is megiedtem de hamar elmúlt nekem 1 hét volt és semmi különös nem volt )
2011. jan. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!