Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hnap megyek urológiára és...

Hnap megyek urológiára és tartok kissé tőle. Vki hasonló tünetekkel? és vmi tanács?

Figyelt kérdés
szilveszterkor fájt a prosztatám, meg a vízelés ez elmúlt,mmost a bordám alatt fáj és szúr...félek ettől az egésztől. főleg ,h felnyúlbak vagy valami csövet vezetnek a péniszembe :S annyi rosszat olvastam.
2011. jan. 26. 21:11
 1/10 Sündi válasza:

Lehet,hogy felfáztál,de nem is az a lényeg,azt majd az urológus megmondja.

Menj el hozzá,mert ha halogatod,csak rosszabb lesz.

Ő azért van,hogy meggyógyulj és közel sem biztos,hogy katéterezik.

2011. jan. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Első körben a végbél falán át tapintja meg a prosztatádat. Nekem többször csináltak ilyet, de még sose katétereztek. Ez egy kellemetlen, de nem fájdalmas vizsgálat, és nincs benne semmi ciki. Letolod a gatyádat, és az ágyra könyökölsz, ő meg felhúz egy gumiujjat, síkosítót ken rá, és belenyúl a fenekedbe. Nem direkt öröm, de gondolj arra, hogy a lányoknak mennyivel kellemetlenebb rendszeresen a nőgyógyászati vizsgálat.
2011. jan. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi nektek:)majd írom milyen volt:D
2011. jan. 27. 00:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem kell annyira izgulni, mert ha részletesen elmondod a tüneteidet az is elképzelhető, hogy nem fog sehol nyúkálni, csak felír egy gyógyszert.
2011. jan. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

De ha most a bordád fáj ne lenne egyszerűbb elmenni előszőr a háziorvosodhoz elmondani milyen tűneteid voltak és most mik vannak és ha ő úgy látja hogy jobb elmenni urolósushoz akkor tovább küld.Mert ezek szerint most meg nem a prosztatád fáj már.Szerintem előbb odamenj,ha a tűneteid megváltoztak.


De ha el is küld urológiára nem biztos hogy fel fog nyúlni,lehet előbb a golyókat,a hasfalat kívülről megtapiza,esetleg ultrahangra küld,az kimutat mindent szinte.


De csővet,katétert nem fog feldugni,azt műtétnél csínálják.Olyan van,hogy apró fülcuca szerű pálcikával mintát vesznek a húgycső nyilásból,de ezt akkor teszik többnyire,ha mondjuk erős csípést érzel.Szóval szerintem ez sem lesz.

2011. jan. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
írd be a googléba hogy genitális vizsgálat,vagy végbél vizsgálat,mert egy videó fel van téve,mind két dologról,ott meg is tudod nézni,mi a helyzet.
2011. jan. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Voltam!nem nyúlt fel sehová. csak tapogatott a herék körül alhas, gáttájékon és ultrahangozott. kiderült,h vese homok:)kicsit megkönnyebbültem meg rendesek is voltak nagyon. és köszi a válaszokat mindenkinek!
2011. jan. 27. 19:42
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor jó és gyógyulj meg!

Ha nem gond leírnád pontosan mi és hogyan zajlott,hol és hogyan vizsgált meg,hányan voltak bennt vizsgálatnál meg ilyenek?

2011. jan. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
persze:) bementem és az aszisztens nő és a doki leültetett egy székre. kérdezte a doki mi a panaszom és folyamatosan gépelte be közben. aztán át mentünk egy másik helyiségbe én és az orvos csak és le kellett tolnom a gatyám egy ágyra lefeküdni. ő kesztyűt húzott. megtapogatott gáttájon, meg a heréim az oldalam és az alhasam. makkot is nézett. és aztán ultra hangozott. megvoltunk 10perc alatt maximum. mondta,h manapság már ultra hanggal is meglehet nézni mekkora a prosztatád stb már nem igen kell benyukálni:) nagyjából ennyi történt:)
2011. jan. 30. 15:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Kösz a választ,akkor kb ahogy gondoltam,tök jó hogy így fejlődünk,meg hogy jól vagy,semmi komoly baj nincs.
2011. febr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!